امروز: چهارشنبه, ۶ مرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 10 فوریه 2014 12:06 | کد خبر : 2842 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

ششمین جشنواره فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس مغان در پارس آباد گشایش یافت

با برپایی نمایشگاه عکس” خانواده و معنویت”، ششمین جشنواره فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس مغان در شهرستان پارس آباد گشایش یافت. به گزارش مغانه، دبیر این جشنواره، در آیینی که به همین منظور برگزار شد، با بیان اینکه در نمایشگاه عکس 36قطعه عکس از آثار عکاسان برجسته سراسر کشور به نمایش گذاشته شده است، گفت: […]

ravabet 138

با برپایی نمایشگاه عکس” خانواده و معنویت”، ششمین جشنواره فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس مغان در شهرستان پارس آباد گشایش یافت.

به گزارش مغانه، دبیر این جشنواره، در آیینی که به همین منظور برگزار شد، با بیان اینکه در نمایشگاه عکس 36قطعه عکس از آثار عکاسان برجسته سراسر کشور به نمایش گذاشته شده است، گفت: بخش فیلم جشنواره نیز از روز 23 بهمن ماه جاری آغاز بکار خواهد کرد.

غریب منوچهری، با اعلام اینکه در طول مدت برپایی جشنواره، بیش از 100فیلم کوتاه به نمایش درخواهد آمد، افزود: در این رویداد مهم هنری همچنین 20فیلمنامه از نویسندگان منطقه توسط هیات داوران مورد بررسی و داوری قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: تا کنون پنج دوره از این جشنواره به همت موسسه فرهنگی و هنری مغان هنر و با استقبال بسیار خوب هنرمندان و اقشار مختلف برگزار شده است، ابراز امیدواری کرد جشنواره ششم بهتر و کیفی تراز دوره های قبل برگزار شود.
به گفته وی، ششمین جشنواره فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس مغان تا 25بهمن ماه جاری در محل مجموعه فرهنگی وسینمایی انقلاب پارس آباد ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

علي رحيمي

غريب از ستارگان پرفروغ آسمان فرهنگ و هنر كشور است. باید قدر چنین هنرمندان فاخر را بدانیم. بنده به ايشان مي نازم.

غریب منوچهری

از نظر لطف جناب رحیمی ممنونم. ایشان لطف دارند. من خاک پای هنردوستان و فرهنگ دوستان منطقه هستم.