امروز: دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 09 ژانویه 2015 7:01 | کد خبر : 8524 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

سوءاستفاده رسانه‌های ضدانقلاب از یک خرس!

برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عوامل آنها گویا بیش از اینکه دلسوز انسان‌ها باشند و از مرگ انسان‌ها و اعمال جنایت علیه بشریت وجدان درد بگیرند، برای مرگ حیوانات عزا می‌گیرند.

به گزارش مغانه، سایت «رادیو زمانه» که با حمایت‌های دولت‌های اروپایی اداره می‌شود، در خبری نوشت: “یک خرس قهوه‌ای ایران جمعه ۱۲دی‌ماه،‌ زمانی که میان جاده اردبیل به پارس‌آباد آمده بود، در اثر تصادف با یک خودرو کشته شد. خرس‌های قهوه‌ای بیشترین تعداد خرس‌های تلف شده در ایران هستند. شکارچیان سال ۱۳۹۰ نیز هفت خرس قهوه‌ای را در ایران کشتند.”
این سایت ضدانقلاب که در ماه‌های اخیر با کاهش مخاطب نیز مواجه شده است، کشته شدن یک خرس در یکی از جاده‌های شهرستان پارس‌آباد را به ضعف جمهوری اسلامی‌و ناتوانی در راه حفاظت از محیط زیست و جانواران ربط داد!

سایت «رادیو زمانه» خبر کشته شدن یک خرس در ایران را در بخش اخبار مهم خود قرار داد.

سایت «رادیو زمانه» خبر کشته شدن یک خرس در ایران را در بخش اخبار مهم خود قرار داد.

«رادیو زمانه» و رسانه‌های زنجیره‌ای ضدانقلاب مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا» و … که در هنگام کشتار ددمنشانه مردم غزه در جریان حملات امسال رژیم صهیونیستی به این منطقه و کشتار گروهی هزاران مسلمان عراقی و سوری توسط تروریست‌های داعشی سکوت می‌کنند و گویا جان انسان‌های بی‌گناه برای آنها مهم نبود، اکنون از مرگ یک خرس ناراحت می‌شوند.

وظایف این رسانه‌های بیگانه از سوی دولت‌های مطبوعشان به نحوی است که حتی از جسد بی‌جان یک خرس نیز در جهت سوءاستفاده‌های رسانه‌ای و سیاسی خود استفاده می‌کنند، تا به زعم خود چهره سیاهی از ایران امروز ارائه داده و جمهوری اسلامی‌ایران را ناکارآمد جلوه دهند.

این رسانه‌ها حتی گاهی پا را فراتر می‌گذارند و ادعا می‌کنند دین اسلام مخالف حیوانات است!(افکار نیوز)

 

نظرات