امروز: یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 08 ژوئن 2014 8:25 | کد خبر : 4984 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

دیدار عاشقانه مادر و فرزند پس از 22 سال جدایی در گرمی مغان

شوق دیدار مادر و فرزند پس از 22 سال جدایی اشک ها را در گرمی مغان سرازیر کرد.

81191746-5744434

به گزارش مغانه به نقل از  ایرنا ، مرد جوانی که در دوران نوزادی به علت طلاق والدین از مادرش جدا شده بود بعد از 22 سال سرگردانی گمشده اش را یافت.

مهدی بدری ساکن گرمی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: زمانی که نوزادی 20 روزه بودم پدرم مرا از مادرم جدا کرده و او را طلاق داده است.

وی افزود: سه ساله بودم که پدرم دوباره ازدواج کرد و رفت و هنگامی که از اطرافیان سرنوشت مادرم را سوال می کردم از ازدواج ، خودکشی یا فوت مادرم خبر می دادند.

وی گفت: با بی مهری در خانه مادر خوانده ام بزرگ شده ، در نوجوانی ترک تحصیل کردم و به شوق دیدار مادر حقیقی بزرگ شدم.

وی اظهار کرد: در مجلس ترحیم زنانه ای که اخیرا در همسایگی ما در شهر گرمی برگزار شد زنی به بانوان شرکت کننده در مجلس گفته نوزادی که به علت طلاق والدینش 22 سال از مهر مادری محروم بوده اکنون مردی شده و در همسایگی ما زندگی می کند.

بدری گفت: بر حسب اتفاق خاله من در همان مجلس این خبر را شنیده و با یافتن محل سکونتم خود را به همسرم معرفی کرده و از زنده بودن و اسکان مادرم در سرای سالمندان بهزیستی اردبیل خبر داده است.

وی افزود: برای دیدار مادرم سریع به اردبیل شتافتم و با ارایه مدارکم به سرای سالمندان به اتاق مادرم راهنمایی شدم.

فرزند مشتاق مادر در حالی که اشک در دیدگانش حلقه می زد گفت: ابتدا مادرم مرا نشناخت اما با تعجب به حرفهایم گوش داد و چون قصه جدایی از نوزادش را از زبان فرزندش شنید مرا در آغوش کشید و بعد از 22 سال جدایی به همدیگر رسیدیم.

اخبار مرتبط

نظرات