امروز: جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 11 سپتامبر 2015 3:59 | کد خبر : 13989 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

امام جمعه پارس آباد: دشمنان درصدد تضعیف نظام هستند

امام جمعه پارس آباد گفت: دشمنان ایران اسلامی همواره به دنبال تضعیف نقاط قوت نظام هستند.

حجت الاسلام رشادی در صبحگاه مشترک گردان های بیت المقدس افزود: تضعیف جایگاه ولی فقیه و اعتقادات جوانان اصلی ترین هدفی است که دشمن بر روی آن متمرکز شده است که با وجود اتحاد، انسجام در کنار همدلی و همزبانی بسیج و مردم این تیر آنان به سنگ خورده است.

وی با بیان اینکه امروز به پشتوانه بسیج، دشمن جرأت تعرض و نگاه چپ به ایران اسلامی را ندارد، اظهار داشت: بسیجیان در عرصه های مختلف نشان داده اند که همواره در وسط میدان حضور دارند و برای حفظ ارزش های انقلاب و نظام آماده فداکاری و جانفشانی هستند.

وی با اشاره به هجمه های گوناگون دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی بر آمادگی همه جانبه بسیج در مقابله با جنگ نرم دشمن تاکید کرد و افزود: آمادگی بسیج در این عرصه بیش از پیش مورد انتظار است.

امام جمعه پارس آباد در ادامه بر گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه تاکید کرد و گفت: فرهنگ و تفکر بسیجی بایستی در جامعه به ویژه در دانشگاهها و مدارس نهادینه شود و تا زمانی که فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه اسلامی تداوم دارد، به حتم توطئه‌ها خنثی و امید دشمنان به یاس تبدیل می‌شود، چرا که این تفکر و فرهنگ حافظ نظام جمهوری اسلامی است.

رشادی همچنین برگزاری این رزمایش را بهترین عامل برای آمادگی بسیجیان و حضور آنان در تمامی صحنه‌ها عنوان کرد و افزود: دشمنان نظام از حضور بسیجیان در این گونه رزمایش‌ها در هراس هستند و با تمام توان سعی در رخنه در افکار جوانان دارند چرا که اینگونه رزمایش‌ها سدی در برابر تمامی توطئه‌ها و شیطنت‌های دشمنان است.

در ادامه فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه حضور و نقش‌آفرینی بسیج تنها به دوران هشت سال جنگ تحمیلی و جنگ سخت خلاصه نمی‌شود، گفت: بعد از جنگ تحمیلی نیز حضور در عرصه سازندگی و آبادانی و تلاش در راستای رفع محرومیت از چهره روستاهای دورافتاده در قالب بسیج سازندگی اهمیت و نیاز به وجود این نیروی ارزشی را بیشتر نشان داد.

مهدی احمدی با بیان اینکه بسیج همواره ایران اسلامی را در برابر تهدیدات دشمنان نجات داده، افزود: امروز هر چه داریم از امنیت، آرامش و همه نعمات نظام جمهوری اسلامی و اقتدار بی‌نظیر انقلاب اسلامی ایران در سطح بین‌المللی عمده‌اش مدیون رشادت‌های جوانان بسیجی ایران است.

وی با اعلام اینکه بسیج همواره در عرصه‌های مختلف و حساس با حضور اثرگذار خود، مانع از تحقق اهداف شوم دشمنان شده است، تصریح کرد: امروز به برکت پشتوانه عظیم مردم و بسیج، قدرتهای جهانی به این نتیجه رسیده اند که باید با ایران به جای استفاده با زبان تحریم و زور با زبان احترام صحبت کنند.

فرماندار پارس آباد همچنین با اشاره به ورود و تلاش‌های بسیج در حوزه اقتصاد مقاومتی افزود: بسیج در حوزه اقتصاد مقاومتی و تحقق فرامین رهبری به صورت جدی ورود کرده و اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

احمدی در ادامه از حضور پرشور بسیجیان، نیروهای نظامی، انتظامی و هنگ مرزی، اعضای شورای تامین، مسئولان دستگاههای اجرایی، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان شهرستان پارس اباد در این صبحگاه مشترک قدردانی کرد.

به گزارش آران مغان، رزمایش لبیک یا رسول الله همزمان با سایر شهرهای استان اردبیل طی روزهای ۱۹ و ۲۰ شهریور ماه جاری در دو مرحله امداد و نجات و کوی و برزن با حضور گردانهای بیت المقدس در منطقه عمومی شهرک آیت الله غفاری شهرستان پارس آباد برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظرات