امروز: یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 03 دسامبر 2013 7:06 | کد خبر : 1957 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

دانش آموزان دختر بسیجی پارس آباد مغان به اردوی راهیان نور اعزام شدند

دانش آموزان دختر بسیجی شهرستان پارس آبادمغان عازم اردوی راهیان نور شدند. به گزارش روز سه شنبه مغانه، در این اعزام 550نفر از دانش آموزان بسیجی این شهرستان در قالب 13 دستگاه اتوبوس و خودروهای سواری سبک، رهسپار مناطق عملیاتی جنوب شدند. فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد در آیین بدرقه این کاروان گفت: بسیجیان شرکت […]

80793908-4804758

دانش آموزان دختر بسیجی شهرستان پارس آبادمغان عازم اردوی راهیان نور شدند.

به گزارش روز سه شنبه مغانه، در این اعزام 550نفر از دانش آموزان بسیجی این شهرستان در قالب 13 دستگاه اتوبوس و خودروهای سواری سبک، رهسپار مناطق عملیاتی جنوب شدند.
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد در آیین بدرقه این کاروان گفت: بسیجیان شرکت کننده در این کاروان به مدت پنج روز از یادمان های شهدا و مناطق جنگی دوران دفاع مقدس از جمله اروند کنار، شلمچه، طلائیه بازدید خواهند کرد.
سرهنگ شکر عبدی افزود: برگزاری مراسم ادعیه، زیارت عاشورا، برگزاری صبحگاه دانش آموزی و شرکت در رزمایش فرهنگی رزمی بصیرتی از دیگر برنامه های این سفر معنوی است.
وی، نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید و بیان کرد: عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون و مرهون فداکاری و از جان گذشتگی شهدا و ایثارگران و صبر و ایستادگی خانواده های معظم شهدا هستیم.

 

اخبار مرتبط

نظرات