امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 12 آگوست 2014 11:04 | کد خبر : 6438 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

خیّر هرمزگانی، جوان پارس آبادی را از اعدام نجات داد

یک خیّر بازنشسته نیروی هوایی از استان هرمزگان، با کمک دو میلیارد ریالی خود باعث نجات جوان 20 ساله پارس آبادی از اعدام شد.

به گزارش مغانه، در این اقدام خداپسندانه که صبح امروز در پارس آباد صورت گرفت، این خیر با پرداخت دو میلیارد ریال و جلب رضایت اولیای دم، جوان محکوم به قصاص نفس را از مرگ نجات داد.
این جوان، حدود شش سال قبل در جریان یک نزاع در پشت بازارچه تیمورپور این شهر با چاقو مرتکب قتل شده بود.
این خیر اهل جزیره کیش گفت: با تلاش هایی که صورت گرفت سرانجام خانواده مقتول رضایت دادند که از قصاص قاتل فرزندشان صرف نظر کنند.
داود شادمان افزود: سال گذشته یک نفر محکوم به اعدام را در اردبیل نیز به همین صورت از قصاص نجات داده و وی را برای اشتغال به جزیره کیش اعزام کردیم.امیدوارم این جوان پارس آبادی نیز پس از آزادی در جزیره کیش مشغول به کار و فعالیت شود.
این بازنشسته نیروی هوایی با بیان اینکه تا به حال نشده که دست روی کسی بلند کند، گفت: به جوانان توصیه می کنم در زمان خشم و عصبانیت به اقدامی دست نزنند چراکه موجب پشیمانی آنها و تباه شدن زندگی شان می شود.
وی هدف از این کار را رضایت خداوند و گسترش فرهنگ صلح و بخشش در جامعه عنوان کرد و افزود: حدود 20 سال است که به یاری خداوند این کار خیر و خداپسندانه را آغاز کرده ام و عضو افتخاری کانون حمایت از زندانیان استان هرمزگان هستم.

 

اخبار مرتبط

نظرات