امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 01 دسامبر 2013 11:25 | کد خبر : 1930 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

جریمه 450میلیون ریالی یک شرکت صنعتی و دامپروری در پارس آباد

یک شرکت صنعتی و دامپروری در شهرستان پارس آباد به علت گرانفروشی در توزیع شیر به پرداخت 450میلیون ریال جریمه محکوم و حکم صادره اجرا شد. به گزارش مغانه به نقل از اداره کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل، در پی گزارش بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پارس‌آباد مبنی بر تخلف گرانفروشی مدیر یکی […]

454

یک شرکت صنعتی و دامپروری در شهرستان پارس آباد به علت گرانفروشی در توزیع شیر به پرداخت 450میلیون ریال جریمه محکوم و حکم صادره اجرا شد.

به گزارش مغانه به نقل از اداره کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل، در پی گزارش بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پارس‌آباد مبنی بر تخلف گرانفروشی مدیر یکی از شرکت‌های صنعتی و دامپروری در توزیع شیر پاکتی در این شهرستان پرونده‌ای تشکیل شد.

با ارجاع پرونده به تعزیرات حکومتی موضوع در شعبه اول این شهرستان مورد رسیدگی واقع و متخلف براساس مستندات موجود و اخذ آخرین دفاع محکوم علیه به پرداخت مبلغ 687 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم لیکن شعبه دوم تجدید نظر تعزیرات حکومتی استان اردبیل در مقام رسیدگی به درخواست تجدید نظر محکوم علیه جریمه مذکور را به مبلغ 450 میلیون ریال تقلیل و با توجه به قطعیت حکم صادره پس از ابلاغ با پیگیری‌های متعدد به عمل آمده جریمه تعیین شده مورد وصول قرار گرفته و پرونده مختومه شد.

اخبار مرتبط

نظرات