امروز: یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 28 آگوست 2016 11:46 | کد خبر : 18791 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

جاده اردبیل- پارس آباد به کشتارگاه تبدیل شده است

نماینده پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده مواصلاتی پارس آباد – اردبیل به کشتارگاه و یکی از محورهای حادثه خیز کشور تبدیل شده است.

به گزارش مغانه، شکور پورحسین روز یکشنبه در آیین افتتاح طرح های عمرانی پارس آباد باحضور استاندار اردبیل افزود: چهار بانده کردن مسیر ارتباطی پارس آباد – اردبیل و ایمن سازی جاده های مواصلاتی منطقه از مطالبات و خواسته های جدی مردم این شهرستان است.

وی، همچنین بر ضرورت احداث خط ریلی پارس آباد- اردبیل و شروع عملیاتی اجرایی آن از پارس آباد و اتصال آن به راه آهن جمهوری آذربایجان تاکید کرد و گفت: در این خصوص وصل راه آهن به آذربایجان، رایزنی هایی با مسوولان کشور آذربایجان صورت گرفته و آنان از این طرح استقبال می کنند.

وی ایجاد منطقه آزاد تجاری – صنعتی در شهرستان های مغان را از مطالبات اولویت دار مردم ذکر و بیان کرد: در نقشه ترسیمی جدید اصلاندوز، پارس آباد، بیله سوار و گرمی در داخل محدوده منطقه آزاد قرار دارند.

وی بیکاری را از مشکلات اساسی منطقه و کشور و منشاء بسیار از آسیب های اجتماعی دانست و گفت: حدود ۹۰درصد مراجعه کنندگان، از ما درخواست کار و شغل دارند که این وضع ایجاب می کند برای رفع مشکل اشتغال جوانان تدابیر اساسی اتخاذ شود.

پورحسین زیباسازی و آسفالت خیابان و معابر عمومی شهر پارس آباد، ساماندهی عشایر محدوده کشت و صنعت مغان و پارس ، کمک مالی به کشاورزان خسارت دیده، تبدیل اصلاندوز به شهرستان را از دیگر مطالبات مردم منطقه عنوان و بر پیگیری و رفع آنها تاکید کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

عدالت

سخنی تکراری و دریغ از کوچکترین عملی در رفع آن

دلیر

همه این موارد را همگان بهتر از نماینده محترم می دانند. وظیفه شما ی نماینده دیگر اعلام عملکرد است نه بیان مشکلات!!