امروز: یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 20 آگوست 2014 7:27 | کد خبر : 6607 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

تکمیل بیمارستان 120تخت خوابی پارس آباد نیازمند 120میلیارد ریال اعتبار است

فرماندار پارس آباد گفت: بیمارستان در حال احداث 120تخت خوابی هم اکنون حدود 85درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن 120میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

IMG_0085

به گزارش مغانه، ایرج بیگدلو در بازدید مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهور از این طرح بزرگ ملی افزود: عملیات اجرایی این پروژه در سال 86شروع شده و تاکنون 150میلیارد ریال هزینه در برداشته است.

حجت الاسلام حبیب برومند، نماینده پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: امسال مبلغ اعتباری خوبی برای بیمارستان 120تختخوابی پارس آباد در نظر گرفته شده است که امیدواریم با تخصیص و تامین به موقع آن، روند اجرایی این طرح شتاب بیشتری داشته باشد.

وی، با بیان اینکه پارس آباد علاوه بر مردم منطقه به شهرستان های بیله سوار و گرمی و مناطقی از استان آذربایجان شرقی خدمات درمانی ارائه می دهد، بر تخصیص اعتبار کافی و تجهیز این بیمارستان تاکید کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز، گفت: دولت با وجود محدودیت شدید بودجه ای، در حوزه سلامت 80هزار میلیارد ریال در اختیار وزارت بهداشت و نظام بیمه ای کشور قرار داده است تا بیمارستان های دولتی سهم بیشتری از هزینه درمان مردم را تقبل کند.

مجید انصاری افزود: این روند و حرکت تا رسیدن به نقطه ی مطلوب و پوشش کامل بیمه ها در سراسر کشور و ارائه خدمات درمانی ارزان قیمت در تمام بیمارستان ها ادامه می یابد.

اخبار مرتبط

نظرات