امروز: یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 21 آگوست 2014 5:34 | کد خبر : 6643 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

بازدید هوایی مشاور ارشد رئیس جمهور از پارس آباد مغان

اکبر ترکان، مشاور عالی رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور امروز /پنجشنبه /در راس هیاتی به صورت هوایی از نوار مرزی و مناطق مختلف شهرستان پارس آباد بازدید کرد.

به گزارش مغانه، این بازدید در پی درخواست های مکرر مردم و مسوولان پارس آباد مبنی بر الحاق این شهرستان به منطقه آزاد تجار ی-صنعتی ارس و به منظور بررسی قابلیت ها و توانمندی های این شهرستان انجام شد.

ترکان در این بازدید که حدود یک ساعت به طول انجامید از نزدیک با ظرفیت ها و پتانسیل های پارس آباد برای اتصال به منطقه آزاد ارس آشنا شد.

مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور دیروز در دیدار با مردم پارس آباد گفت: بحث پیوستن شهرستان پارس آباد در جلسه امروز پنجشنبه شورای اداری استان که با حضور رییس جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار خواهد مورد پیگیری و بررسی قرار خواهد گرفت.

حبیب برومند نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی و ایرج بیگدلوفرماندار پارس آباد نیز در سخنان جداگانه ای، اتصال پارس آباد به منطقه آزاد ارس را اصلی ترین و اولین مطالبه مردم ولایت مدار این شهرستان از دولت یازدهم عنوان کردند.

پارس آبادمغان در شمالی ترین نثطه ی استان اردبیل واقع است و حدود یکصد کیلومتر با جمهوری آذربایجان مرز مشترک آبی و خاکی دارد.

اخبار مرتبط

نظرات