امروز: جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 25 مه 2016 5:16 | کد خبر : 18203 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

انتقاد امام جمعه پارس‌آباد از عزل و نصب‌های بی‌حساب و کتاب/نیازمند امکانات به جای تغییر مدیران هستیم‌

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد با تأکید بر اینکه مسئولان استانی و کشوری باید براساس ارزش‌ها و شایستگی‌ها افراد را انتخاب کنند، گفت: انتخاب افراد نباید بدون حساب و کتاب و سلیقه‌ای انجام شود.

به گزارش مغانه به نقل از خبرگزاری تسنیم از پارس‌آباد، حجت‌الاسلام سیدسعید رشادی امروز در جلسه شورای اداری شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: تعویض بدون حساب و کتاب مدیران، سبب نگرانی و اعتراض مردم و عقب‌افتادگی این شهرستان شده است و هر مسئولی تا بخواهد استعدادها و ظرفیت‌ها را بشناسد و تصمیمی را عملیاتی کند، بلافاصله عوض می‌شود و این مسئله در خور و شأن شهرستان پارس‌آباد نیست.

وی با بیان اینکه به جای وقت گذاشتن به تغییر مدیران و مسئولان شهرستان وقت خود را به صرف کمبود امکانات شهرستان اختصاص دهند، افزود: تنها امکانات و اعتبارات دولت را در اردبیل متمرکز نکنید.

رشادی تصریح کرد: شهرستان پارس‌آباد نیاز به دستگاه MRI، تکمیل بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی، راه‌اندازی مجدد فرودگاه پارس‌آباد، بهره‌برداری از تصفیه خانه فاضلاب و جاده‌های شهرستان که این پروژه‌ها که چندسال است به اتمام نرسیده را دارد.

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد با اشاره به سفرهای پی درپی استاندار به شهرستان مرزی پارس آباد گفت: این سفرها نباید تشریفاتی باشد بلکه باید مثمرثمر و برای مردم شهرستان‌ها خیر به همراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه مردم مرزی پارس‌آباد هوشیار بوده و بر عملکرد مدیران نظاره‌گر هستند، اظهار کرد: مسئولان باید در شأن مردم خدمت کنند و مردم پارس آباد شایسته بالاترین خدمت‌ها هستند و برای خدمت به مردم برنامه‌ریزی کنند.

رشادی با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری، بیان کرد: حکم ولایت فقیه از فتوی مراجع تقلید واجب تر است و تحقق شعار سال نیازمند توجه جدی مسئولان و مردم در بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس‌آباد با انتقاد از تعطیلی ۸ هزار کارخانه در کشور، افزود: تعطیلی این کارخانه‌ها به اقتصاد کشور ضربه سنگینی وارد کرده و بایستی پیگیری و علت یابی شود.

 

اخبار مرتبط

نظرات

علیزاده

مغان شده حیاط خلوت اردبیل در حالیکه حیات مردم نادیده گرفته شده. با توجه به پتانسیل بالای کشاورزی در مغان .وجود نعمت بزرگ رودخانه ارس،دارا بودن گمرگ در منطقه ،داشتن دو شرکت عظیم کشت وصنعت مغان و پارس و فرودگاه که به فراموشی سپرده شده و وجود نخبگان و فرهیختگان و استعداد بالای جوانان در تمام عرصه های اقتصادی ،اجتماعی ، سیاسی ،فرهنگی ، هنری و ورزشی که ستون اصلی استان میباشد و بدون مغان استان اردبیل هیچ است باید به مغان توجه ویژه گردد. نه اینکه تیشه به ریشه این منطقه بزنند و دود آن به چشم مردم مظلوم مغان برود ودر آخر خود استان و کشور با پسرفت مغان متحمل زیان شوند .چرا به چشم غریبه به مغان نگریسته میشود ؟چرا با تبعیض رفتار میشود ؟چرا فقط زمان انتخابات مغان به یاد می افتد؟ چرا جاده مغان به اردبیل مثل یک قتلگاه است ؟و صدها انسان در این جاده جان خود را ازدست داده اند و منطقه ضربات سنگین معنوی و اقتصادی در این خصوص خورده چرا کشت وصنعت مغان رو به نابودی است ؟چرا در طول سال چندین مدیر و مسئول از فرماندار گرفته تا رئیس ادارات عزل میشوند ؟اگر این مدیران توان کار در انجام وظایف محوله را ندارند اصلا با چه معیاری به این افراد مسئولیت داده میشود ؟به قول فرمایش امام جمعه محترم شهرستان پارس آباد منطه مگر کارگاه آموزشی مدیران است .حال با وجود این مشکلات که فقط چندین نمونه از صدها مشکلات منطقه بیان شد در اهداف دولت که تدبیر و امید است چه تدبیری در رفع مشکلات مغان اندیشیده شده و مردم به چه امیدی صبر کنند .رضایت مردم با تامین نیازهای قانونی و بحقشان ،رضایت خداوند را بدنبال دارد پس جناب استاندار رضایت خدا را در نظر بگیرید و مردم مغان را در باتلاق مشکلات رها نکنید.
ومن ا… التوفیق