امروز: پنج شنبه, ۲۹ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 16 مه 2014 5:30 | کد خبر : 4459 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

امام جمعه پارس آباد: اتحاد کشورهای مسلمان موجب نابودی رژیم صهیونیستی می شود

امام جمعه پارس آباد با يادآوري سالروز تشکیل رژيم منحوس صهيونيستي و روز نكبت گفت گفت: اتحاد و همبستگی کشورهای مسلمان موجب نابودی رژیم صهیونیستی می شود.

80151784-2599456

به گزارش مغانه، حجت الاسلام ولی علوی در خطبه های نماز جمعه پارس آباد افزود: رژيم خبيث اشغالگر قدس با حمايت و پشتیبانی آمريكا در منطقه باقي مانده و اگر ممالک اسلامي متحد شوند شاهد نابودی این رژیم غاصب خواهیم بود.

وی، به اقتدار و عزت روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره و بیان کرد: پیشرفت های جمهوري اسلامي ايران سبب عجز و درماندگی و انزوای رژیم اسرائیل شده است.

وی، با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی سبب افزایش قدرت اقتصادی و پایداری و پویایی کشور می شود، گفت: حمایت از تولیدات داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی باید در اولویت برنامه ها و سیاست های مسوولان قرار گیرد.

علوی، اظهار کرد: سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده ، راهبردی اساسی و منطقی برای شرایط کنونی کشور و مقابله با زیاده خواهی ها و تهدیدات دشمنان است.
او، از مدیران دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف مردم خواست تا با تعامل و همکاری یکدیگر، در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب تلاش کنند.

 

اخبار مرتبط

نظرات