امروز: دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 05 ژانویه 2015 7:21 | کد خبر : 8449 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

اعتراض جالب نماینده مشگین شهر به هیات‌رئیسه مجلس +تصویر

نماینده مردم مشکین شهر در جلسه علنی مجلس درپی ناکام ماندن از بیان تذکر خود با نوشتن این جمله که هیات رئیسه زور می گوید، بر روی مقوا اعتراض خود را به نسبت به هیات رئیسه اعلام کرد.

به گزارش مغانه، یونس اسدی نماینده مردم مشکین شهر در جلسه علنی امروز مجلس و در خلال بررسی جزئیات طرح ممنوعیت کارمندان و مدیران دستگاههای اجرایی از عضویت در هیات های مدیره و مدیرعامل تذکری را خطاب به رئیس مجلس بیان کرد.

وی در بیان تذکر خود بر اساس تبصره 1 ماده 104 آیین ناکمه داخلی مجلس گفت: ما نامه ای را با امضای 50 تن از نمایندگان مجلس به هیات رئیسه داده ایم و ماده 104 آئین نامه صراحتا ذکر می کند که اگر 50 نفر از نمایندگان نامه ای را امضا کردند باید این طرح با اولویت در دستور کار مجلس قرار بگیرد.

لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر اسدی اظهار داشت: تشکیک اداره جلسه مجلس با هیات رئیسه است و ما نمی توانیم در خلال بررسی یک طرح، طرح دیگری را بیان کنیم.

اصرار نماینده مردم مشکین شهر در تذکر خود تا جایی ادامه داشت که میکروفن وی قطع شد و اسدی همچنان تذکر خود را با فریاد اعلام می کرد.

بعد از گذشت دقایقی این نماینده در واکنش به بی توجهی لاریجانی به تذکر وی پلاکارد دست نوشته ای را بلند کرد که بر روی آن نوشته شده بود “هیات رئیسه زور می گوید”.

این اقدام نماینده مردم مشکین شهر سوژه مناسبی برای عکاسان در داخل مجلس شد. مهر

48201_376

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

زارعی

آفرین بر اراده ی این مرد که برای اهالی محترم مشکین شهر سنگ تمام گذاشت

گرمیلی

درود به شرف همچین نماینده هایی که عرضه دارند و حرف شونو صریح بیان میکنند فعلا نماینده ما موسوی تو خواب زمستانی هست .فقط منتظریم خدا خودش جواب بده

یونس اسدی یک مردباغیرت وباتعصب است وعاشقه دیارش مشگین شهر است وهرکاری برای آبادانی شهر زیبای مشگین هرکاری میکند

من هروقت ایشان رامیبینم به یادعلی اکبراعلمی نماینده دلیرتبریز در دوره قبل مجلس می افتم

یونس اسدی مشگین شهر روبهشت کرده این روزهابه مشگین برویدمتوجه حرفم میشود

پارس اباد به علی اکبراعلمی واسدی ها نیازمنداست

نیازمند!