امروز: سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 18 آوریل 2016 9:24 | کد خبر : 17762 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

اجرای ۲۶۱طرح عمرانی و تولیدی در پارس آبادمغان

فرماندار پارس آبادمغان نیز گفت: با وجود برخی تنگناها و محدودیت های اعتباری، در دو سال اخیر ۲۶۱ پروژه ی عمرانی و اقتصادی و تولیدی با سه هزار و ۹۶۰میلیارد ریال سرمایه گذاری اجرا شده و یا در دست اجراست.

به گزارش روز دوشنبه مغانه، اکبر صمدی در جلسه بررسی مسایل و مشکلات طرح های عمرانی پارس آباد که با حضور معاون عمرانی استاندار اردبیل و تعدادی از مدیران استانی و محلی برگزار شد، از اتمام عملیات ساختمانی بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی و فرودگاه پارس آباد خبرداد و اظهار کرد: با بهره برداری از این دو پروژه، شاهد پویایی، رونق و پیشرفت این شهرستان خواهیم بود.

وی نسبت به ادامه عملیات اجرایی و سرعت بخشیدن به چهاربانده کردن محور پارس آباد به سربند و الحاق روستاهای اجیرلو ، آغدام و عربلو به شهر پارس آباد تاکید کرد.

صمدی با اشاره به وضعیت نامناسب کمربندی پارس آباد که عملاً یک جاده ترانزیتی است، خواستار همکاری راه و شهرسازی استان در زیرسازی و آسفالت این مسیر و رفع نواقصات مسکن مهر وتحویل آن به شهرداری  شد.

در ادامه این جلسه مدیران و مسئولان استانی و شهری پارس آباد گزارشی از فعالیتهای انجام شده را ارائه و خواستار تخصیص اعتبارات برای پیشبرد طرحهای حوزه عمل خود شدند.

DSC07615_33070 DSC07624_33142 DSC07635_33141

 

اخبار مرتبط

نظرات