امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 05 مه 2014 4:05 | کد خبر : 4206 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

آموززش و پرورش پارس آباد در 34شاخص، مقام کسب کرد

مدیر آموزش و پرورش پارس آباد نیز در این مراسم گفت: آموزش و پرورش این شهرستان به واسطه سعی و تلاش و همت معلمان، موفق به کسب رتبه برتر استانی و یا کشوری در 34شاخص مهم شده است.

IMG_0052

به گزارش مغانه، علی حبیب پور، امروز /دوشنبه/ در آیین تجلیل از معلمان نمونه این شهرستان، از کسب مقام دوم در سطح کشور توسط معلمان پارس آبادی در جشنواره تجارب و نواوری های انجمن اولیا و مربیان خبر داد و افزود: هم اکنون نیروهای شایسته و با استعداد زیادی در آموزش و پرورش پارس آباد مشغول فعالیت هستند.

وی، با بیان اینکه مرحله استانی سی و دومین دوره مسابقات دانش آموزی قرآن و معارف اسلامی استان اردبیل به نحو احسن و بدون هرگونه نقص و مسایل حاشیه ای در این شهرستان برگزار گردید، تصریح کرد: پارس آباد مغان ظرفیت و توان برگزاری هرچه بهتر مسابقات و جشنواره ها و همایش های کشوری را دارد.

او، انتخاب “امیدعلی نایب ” فرهنگی پارس آبادی را به عنوان تنها معلم نمونه کشوری از استان اردبیل را مایه فخر و مباهات برای جامعه فرهنگی منطقه دانست و گفت: این شهرستان در کنار خاک زرخیز و قابلیت های خدادادی در بخش کشاورزی، در حوزه آموزش و پرورش نیز معلمان و دانش آموزان مستعد زیادی دارد.

اخبار مرتبط

نظرات