امروز: جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 06 مه 2016 5:35 | کد خبر : 17985 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

آغاز بهسازی و لکه گیری آسفالت خیابان های پارس آباد+تصاویر

شهردار پارس آبادمغان از آغاز عملیات بهسازی، مرمت و لکه گیری آسفالت خیابان ها و معابر این شهر در جهت تسهیل در تردد شهروندان و وسایط نقلیه خبر داد.

مغانه- خیراله سربلند در بازدید از عملیات لکه گیری و آسفالت خیابان های شهر پارس آبادمغان با بیان اینکه نامناسب بودن خیابان ها و معابر اصلی یکی از دغدغه های اصلی شهروندان پارس آبادی است، اظهار داشت: در این راستا بهسازی خیابان ها، تسهیل در تردد شهروندان و وسائط نقلیه، عملیات آسفالت برخی از معابر این شهر با تلاش و همت مجموعه شهرداری به صورت ضربتی آغاز شد.

شهردار پارس آبادمغان با اشاره به اینکه هم اکنون لکه گیری از میدان گاز به طرف خیابان کمربندی در حال اجراست، گفت: عملیات آسفالت و لکه گیری دیگر معابر و خیابان هایی که آسفالت آنها از بین رفته در روزهای آینده طبق برنامه کاری در کوتاه ترین زمان ممکن لکه گیری و آسفالت می شود.

وی رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری پارس آباد برشمرد و ابراز امیدواری کرد: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازده زمانی با اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت خیابان های شهر موجبات خشنودی همشهریان را فراهم کند.

منبع: آران مغان

.۱۱ ar_7 ar1%20(1)_2 ar1%20(3)_2 ar1%20(4)_2 ar1%20(5)_0 ar1%20(7) ar1%20(9)

 

اخبار مرتبط

نظرات

ناشناس

خسته نباشن