امروز: جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 15 ژوئن 2015 2:40 | کد خبر : 12245 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

آب آشامیدنی پارس آباد مشکل بهداشتی ندارد

معاون فرماندار پار س آباد گفت: نتایج آزمایشات روزانه نشان می دهد که آب آشامیدنی پارس آباد از نظر بهداشتی مشکلی ندارد و مردم از این بابت نگران نباشند.

به گزارش مغانه، یاسر ندایی روز دوشنبه در جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی این شهرستان با برشمردن پیامدها و مضرات هدایت فاضلاب خام و تصفیه نشده به رودخانه ها و انواع سموم کشاورزی در برخی از مناطق، بر تکمیل و تجهیز تصفیه خانه فاضلاب شهری پارس آباد و مبارزه بیولوژیک با آفات در مزارع تاکید کرد.

وی با اشاره به موقعیت شهرها و روستا های تابعه و بر شمردن اهمیت بهداشت ،سلامت و امنیت غذایی در جامعه گفت: از آنجایی که شهرستان پارس آباد یک منطقه گرمسیر بوده و در این فصل احتمال شیوع برخی بیماری های واگیر زیاد است مسئولان و دستگاههای اجرایی ذیربط را به اتخاذ تدابیر و اقدامات پیشگیرانه فراخواند.

وی کمبود آب آشامیدنی را از مشکلات بسیاری از مشکلات این شهرستان عنوان کرد و نسبت به توزیع آب بهداشتی و سالم شده در روستاها و قشلاقات فاقد آب لوله کشی شده و همچنین به جمع آوری و دفع صحیح فاضلاب و پسابهای واحد های دامپروری ،کارخانه قند و لبنیات کشت و صنعت و دامپروری مغان تاکید کرد .

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

اخبار مرتبط

نظرات

0452ناشناس

شعار ممنوع برادر
مبارزه بیولوژیک خوبه ولی تقریباً و فعلا غیر قابل اجراست

0452ناشناس

آب پارس آباد بوی متعفنی میده
بقول تورک : کور کور ؛ گور گور

ناشناس

اگر مشکلی ندارد چرا ازدستگاه تصفیه آب وآب معدنی در فرمانداری استفاده می کنید.؟

رضا

اقای ندای زمان دولت راست گویان است لطفا با این حرف های دروغ ات که اب اشامیدنی پارس اباد مشکل بهداشتی ندارد نام دولت اعتداگر خراب نکن لطف کن واقعیت را بگو که همه مردم کوچه وبازار می دانند

جمال

اره اقا رضا زمان دولت راست گویان است و انصافا دولت هم انقدر راست میگوید که راست گفتا ر دانش دارد پاره میشود

قدر مسلم جناب آقای معاون فرماندار مزاح فرمودند.