امروز: جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 31 آگوست 2013 1:54 | کد خبر : 432 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

650نفر از فرهنگیان پارس آبادمغان عضو مجمع خیرین مدرسه ساز هستند

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز پارس آباد گفت: در زمان حاضر بیش از 650نفر از معلمان، دبیران و کارکنان مدارس و آموزش و پرورش این شهرستان در مجمع خیرین مدرسه ساز عضو هستند. “کریم صادقی” در مصاحبه با خبرنگار مغانه، افزود: این تعداد فرهنگی خیّر و نیکوکار ماهانه در مجموع حدود 20میلیون ریال به امرمقدس […]

IMG_1986

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز پارس آباد گفت: در زمان حاضر بیش از 650نفر از معلمان، دبیران و کارکنان مدارس و آموزش و پرورش این شهرستان در مجمع خیرین مدرسه ساز عضو هستند.

“کریم صادقی” در مصاحبه با خبرنگار مغانه، افزود: این تعداد فرهنگی خیّر و نیکوکار ماهانه در مجموع حدود 20میلیون ریال به امرمقدس مدرسه سازی اختصاص می دهند.

وی، با بیان اینکه فرهنگیان این شهرستان همچون بسیاری از کارهای عام المنفعه در مدرسه سازی نیز پیشرو و پیشگام هستند، ادامه داد: هم اکنون سه باب مدرسه با مشارکت خیرین مدرسه ساز در محله های باکری، محمدرضالو و شهرک پارس در حال احداث است.

صادقی، کمبود فضای آموزشی را از مشکلات جدی آموزش و پرورش این شهرستان دانست و بر ضرورت تسریع در روند اجرا و تکمیل پروژه های یاد شده تاکید کرد.

وی، از ساخت یک باب مدرسه به نام شهدای فرهنگی با مشارکت فرهنگیان خیّر در آینده نزدیک در شهر پارس آباد خبر داد و از افراد خیر و نیکوکار این شهرستان خواست بیش از پیش در کار مدرسه سازی مشارکت داشته باشند.

او، مدرسه سازی را سنت حسنه، صدقه جاریه و مصداق بارز باقیات الصالحات دانست و از فرهنگیان خیر این شهرستان به خاطر مشارکت جدی و فعال در ساخت و ساز مدرسه قدردانی کرد.

نظرات