امروز: دوشنبه, ۱۱ مرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 16 دسامبر 2013 7:15 | کد خبر : 2129 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

45درصد مردم استان اردبیل تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارند

 مدیردرمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: هم اکنون حدود 45درصد یعنی رقمی معادل حدود 600هزار نفر از مردم این استان زیر پوشش و حمایت سازمان تامین اجتماعی قرار دارند. مهدی نیک سیرت روز دوشنبه در حاشیه آیین تودیع و معارفه رییسان قدیم و جدید بیمارستان ارس پارس آباد در گفت و گو با خبرنگار مغانه، […]

80615279-4087416
 مدیردرمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: هم اکنون حدود 45درصد یعنی رقمی معادل حدود 600هزار نفر از مردم این استان زیر پوشش و حمایت سازمان تامین اجتماعی قرار دارند.

مهدی نیک سیرت روز دوشنبه در حاشیه آیین تودیع و معارفه رییسان قدیم و جدید بیمارستان ارس پارس آباد در گفت و گو با خبرنگار مغانه، افزود: در زمان حاضر دو باب بیمارستان تامین اجتماعی با 190تخت در شهرهای اردبیل و پارس آباد و سه درمانگاه وابسته به این سازمان در مناطق اردبیل، مشگین شهر و خلخال، فعال و مشغول خدمات رسانی به مردم هستند.
وی، با بیان اینکه موافقت تاسیس و راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان های نمین و گرمی اخذ شده است، از احداث و راه اندازی درمانگاه شهرستان گرمی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با آغاز فعالیت این واحد در گرمی، مردم این منطقه مرزی از خدمات درمانی آن بهره مند خواهند شد.
وی، بر ضرورت ارتقای خدمات رسانی به بیمه شدگان و توسعه بیمارستان ها و درمانگاه های استان تاکید کرد.

اخبار مرتبط

نظرات