امروز: چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 12 فوریه 2014 1:27 | کد خبر : 2881 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

23 نوعروس زیر پوشش کمیته امداد پارس آباد راهی خانه بخت شدند

طی مراسمی 23 نفر از نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان پارس آباد با دریافت جهیزیه راهی خانه بخت شده و زندگی مشترک خود را آغاز کردند. مدیر کمیته امداد شهرستان پارس آباد روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا، گفت: در کنار تأمین کمک هزینه جهیزیه هدایای نقدی و غیرنقدی دیگری هم به نوعروسان تحت پوشش […]

81041126-5495247

طی مراسمی 23 نفر از نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان پارس آباد با دریافت جهیزیه راهی خانه بخت شده و زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

مدیر کمیته امداد شهرستان پارس آباد روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا، گفت: در کنار تأمین کمک هزینه جهیزیه هدایای نقدی و غیرنقدی دیگری هم به نوعروسان تحت پوشش اهدا شد.
صمد کریمی با اشاره به اینکه به هر یک از نوعروسان 10 میلیون ریال در قالب کمک هزینه تأمین جهیزیه پرداخت شده است، بیان کرد: این مبلغ به صورت نقد به حساب آنان واریز شده است.
وی با بیان اینکه تحکیم بنیان خانواده یکی از محوری ترین برنامه های کمیته امداد به شمار می رود، گفت: در این ارتباط برای نوعروسان کلاس های آموزشی قبل، حین و بعد از ازدواج برگزار می شود و اساتید مجرب حوزه و دانشگاه در این کلاس های در خصوص نحوه زندگی ، همسرداری، تربیت فرزند و شیوه زندگی مشترک راهکارهایی ارائه می کنند.
وی با تقدیر از مساعدت های خیرین و نیکوکاران شهرستان پارس آباد، اضافه کرد: بخش زیادی از هزینه کمک به نوعروسان از طریق خیرین تأمین می شود.

اخبار مرتبط

نظرات