امروز: جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 22 آگوست 2013 4:38 | کد خبر : 290 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

20میلیارد ریال برای طرح های آموزشی پارس آبادمغان اختصاص یافت

 معاون فرماندار پارس آباد گفت: نزدیک 20میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برای طرح های آموزشی، ورزشی و نمازخانه آموزش و پرورش این شهرستان اختصاص یافت. به گزارش روز پنجشنبه مغانه، احد احدزاده در جلسه شورای آموزش و پرورش پارس آباد، با بیان اینکه کمبود کلاس درس از مشکلات اساسی این منطقه است، افزود: با تکمیل […]

147

 معاون فرماندار پارس آباد گفت: نزدیک 20میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برای طرح های آموزشی، ورزشی و نمازخانه آموزش و پرورش این شهرستان اختصاص یافت.

به گزارش روز پنجشنبه مغانه، احد احدزاده در جلسه شورای آموزش و پرورش پارس آباد، با بیان اینکه کمبود کلاس درس از مشکلات اساسی این منطقه است، افزود: با تکمیل و افتتاح مدارس نیمه تمام بخش اعظمی از کمبود فضای آموزشی در این شهرستان برطرف می شود.

وی، آموزش و پرورش را از نهادهای بسیار مهم و تاثیر گذار کشور دانست و ادامه داد: این دستگاه سهم ویژه ای در پیشرف کشور و تربیت انسان های سالم و صالح دارد.

مدیر آموزش و پرورش پارس آباد نیز گفت: این شهرستان از نظر آمار و جمعیت دانش آموزی بعد از اردبیل در مکان دوم استان قرار دارد.

علی حبیب پور، با اعلام اینکه در سال های اخیر دهها باب کلاس درس در این شهرستان مرزی احداث و بهره برداری رسیده است، بیان کرد: با وجود آن، پارس آباد در بحث مدرسه سازی برای رسیدن به نقطه مطلوب نیاز به همت و تلاش مضاعف مسوولان و خیرین مدرسه ساز دارد.

 

کلمات کلیدی: , ,

نظرات