امروز: سه شنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 18 فوریه 2015 3:01 | کد خبر : 9373 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

126دستگاه تجهیزات گیرنده ماهواره در پارس آبادمغان کشف وضبط شد

جانشین فرماندار پارس آبادمغان از کشف و ضبط 126دستگاه تجهیزات گیرنده امواج ماهواره ای و 210هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش روز چهارشنبه مغانه، اروجعلی محمدزاده در جلسه کمسیون برنامه ریزی ،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز پارس آباد، با اشاره به اهمیت مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: با توجه به مرزی بودن شهرستان پارس آباد کالای قاچاق که عمدتا غیر مجاز می باشد صدمات جبران ناپذیری برای آحاد جامعه تحمیل می کند و نیازمند هوشیاری متولیان در برخورد قاطع با افراد خاطی و متخلفان می باشد .

وی اظهار کرد: در آستانه چهارشنبه آخر سال و عید نوروز، برخورد با قاچاقچیان انواع کالاهای غیر مجاز و مواد محترقه تشدید می شود.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش های نیروهای انتظامی و امنیتی شهرستان، از کشف 126 دستگاه ماهواره و 210 هزار نخ سیگار قاچاق، مشروبات الکلی و سایر کالاهای قاچاق اعم از آرد ،گازوئیل و نفت سفید ،اسلحه شکاری غیر مجاز و گوشت فاسد در سطح شهرستان خبر داد و از دستگاههای نظامی و انتظامی خواست به منظور برخورد قانونی و قاطع با قاچاقچیان نسبت به استقرار ایست و بازرسی و کنترل در مبادی ورودی و خروجی شهرستان اقدام لازم بعمل آورند.

اخبار مرتبط

نظرات