امروز: دوشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 24 جولای 2015 2:50 | کد خبر : 12881 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

۵۸۰ واحد مسکن مهر پارس‌‌آباد در مرحله واگذاری است

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: به زودی ۵۸۰ واحد مسکن مهر پارس‌آباد در مجتمع فاز دو این مجموعه به بهره‌برداری رسیده و به متقاضیان واگذار می‌شود.

به گزارش مغانه، علی حیدری بعد از ظهر امروز در بازدید سرزده از پروژه‌های مسکن مهر پارس‌آباد اظهار داشت: تاکنون یک‌هزار و ۲۰۰ واحد مسکن مهر از فاز اول مجتمع مسکونی مهر پارس‌آباد به متقاضیان واگذار شده و اجرای فاز دوم نیز به ظرفیت یک‌هزار و ۲۰۰ واحد در حال انجام است.

وی گفت: قرار است با انجام زیرساخت‌های لازم و تأمین امکانات مورد نیاز به زودی ۵۸۰ واحد از این مسکن‌های احداث شده تحویل متقاضیان شود تا مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل بیان کرد: قرار است تا پایان امسال به صورت کامل پرونده مسکن مهر در این استان بسته شود که البته در اولویت جدید تعدادی از این واحدها تا هفته دولت امسال آماده بهره‌برداری خواهد شد.

حیدری از اختصاص ۳ میلیارد تومان اعتبار برای چهار خطه کردن محور پارس‌آباد – سربند خبر داد و گفت: روستاهای بالای ۵۰ خانوار استان با تلاشی که پیمانکاران و مهندسان انجام می‌دهند به سرعت آسفالت شده و قرار است اهالی این روستاها از این نعمت بهره‌مند شوند.

این مسئول بیان کرد: با توجه به اینکه در پارس‌آباد جمعیت روستایی بعد از مرکز استان بیشتر است با اولویت آسفالت راه‌های روستایی، بهسازی و تعمیر آنها جزو اولویت‌ها است.

حیدری در پایان سخنان خود بیان کرد: راه و شهرسازی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا در حوزه مسکن و راه پروژه‌های نیمه تمام را در سطح استان تکمیل کرده و به بهره‌برداری برساند که در این راستا امیدواریم برخی از نارسایی‌ها و کمبودها برطرف شود. (فارس)

SONY DSC

SONY DSC

کلمات کلیدی:

نظرات

ناشناس

سلام اقایان معاونها قدم زدن در محوطه مسگن مشکلی راحل نمیکند از داخل مسکن دیدن فرماید که این مردم را به جای قتل گاه میبرید

لیسانس بی کار

واقعا مسخره ست اخه این شهر صاحب نداره؟۲ساله دارن تحویل میدن اما فقط حرفه حرف