امروز: جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 16 ژوئن 2015 5:05 | کد خبر : 12253 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

۳۲هکتار از اراضی دولتی پارس آباد مغان رفع تصرف شد

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پارس آباد گفت: با حکم دادستانی پارس آباد مقدار ۳۲هکتار از اراضی قشلاقی “چوخلوقویی” از توابع این شهرستان رفع تصرف شد.

عزیز جمالی روز سه شنبه در مصاحبه با مغانه گفت: افراد سودجو و فرصت پس از تصرف این اراضی ملی، به طور غیر قانونی اقدام به کشت گندم کرده بودند.

وی با قدردانی از همکاری و دستور به موقع و قاطع دادستانی و همکاری و حضور به موقع نیروی انتظامی شهرستان، ادامه داد: در اجرای فرامین مقام عظمای ولایت مبنی بر صیانت و حفاظت از اراضی ملی، در یک عملیات غافلگیرانه با هماهنگی فرماندهی انتظامی منطقه، پاسگاه تابعه و عوامل انتظامی پاسگاه شهرک غفاری محصول گندم اراضی تصرف شده با سه دستگاه کمباین برداشت و به نفع دولت ضبط شد.

وی با بیان اینکه مراتع و اراضی ملی پارس آباد به خاطر داشتن خاک زراعی مرغوب و حاصلخیز و مسطح و ارزش اقتصادی بالا، همواره و همه ساله مورد هجوم و تصرف افراد فرصت طلب و سودجو قرار می گیرد، اضافه کرد: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پارس آباد در عمل به وظایف ذاتی و قانونی خود، با سودجویان و متجاوزین به عرصه ها و اراضی ملی طبق قانون و با هماهنگی دستگاه قضایی و انتظامی و بدون اغماض و به شدت برخورد می کند.

۱۱۱۱۱۱۱۱

 

اخبار مرتبط

نظرات

ناشناس

حریم کانال اب واقع در سه راهی ایران آباد بطول چندین کیلومتر باهمکاری سازمان آب منطقه پارس آباد توسط برخی افراد که نیاز به پیگری جدی دارد مورد تصرف وبهره برداری قرار گرفته است لذا مسئولین سازمان آب می توانند در این خصوص توضیح دهند وصحت وسقم موضوع رد یا تایید نمایند .لذا دراین راستا انتظار دارد دادستانی محترم باجدیت موضوع را پیگیری نمایند.