امروز: دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳
زمان انتشار : ژوئن 30th, 2024 1:19 | کد خبر : 25046 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

۲۸هزار و ۸۷۸ مسافر از مرز بیله سوار تردد کردند

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: در سه ماهه گذشته ۲۸ هزار و ۸۷۸ نفر مسافر از مرز بیله سوار تردد کردند که این میزان در مقایسه با میزان تردد مدت مشابه سال قبل ۵۴ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مغانه آنلاین- یکشنبه ۱۰-۰۴-۱۴۰۳

کلیم‌اله وثوقی روز یکشنبه در بازدید از پایانه مرزی بیله‌سوار اظهار کرد:  اضافه کرد: از این تعداد ۴۲۸ نفر ایرانی و ۲۸ هزار و۴۵۰ نفر مسافران خارجی بوده است که مسافران ایرانی به صورت پیاده و مسافران خارجی با اتوبوس تردد کرده اند.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل ونقل استان اردبیل ادامه داد: مسافران ورودی ایرانی در سه ماهه نخست سال جاری ۴۲۷ نفر و مسافر خارجی که از مرز بیله سوار وارد کشور شده اند، ۱۴ هزار و ۲۲۹ نفر بوده است که در این بخش هم رشد ۵۷ درصدی را شاهد هستیم.

عضو شورای اداری استان اردبیل افزود: در ۳ ماهه گذشته ۱۴ هزار و۲۲۱ نفر مسافر خارجی از مرز بیله سوار خارج شده‌اند این در حالی است که در مدت مشابه سال قبل ۹ هزار نفر مسافر خارجی از مرز بیله سوار خارج شده اند.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل همچنین از تردد ۳۸ هزار و۲۸۲ دستگاه وسیله نقلیه اعم از پر و خالی از مرز بیله سوار خبرداد و افزود:از این تعداد ۲۰هزار و۴۰۱ دستگاه وارد و ۱۷ هزار و۸۸۱دستگاه نیز از مرز بیله سوار خارج شده است.

وثوقی با بیان اینکه در مدت یاد شده ۳۷ هزار و۵۳۷ دستگاه کامیون و ۷۴۵ دستگاه اتوبوس از مرز بیله سوار تردد کرده اند گفت: در تردد اتوبوس نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۳۶۵ دستگاه بود افزایش ۳۸ درصدی را شاهد هستیم.

 

اخبار مرتبط

نظرات