امروز: دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳
زمان انتشار : ژوئن 22nd, 2024 11:08 | کد خبر : 25027 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

۲۱ هزار در اصلاندوز واجد شرایط رای دادن هستند

فرماندار اصلاندوز با اشاره به برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این دوره از انتخابات ۲۱ هزار نفر  در این شهرستان مرزی واجد شرایط رای دادن هستند.

مغانه آنلاین- شنبه ۰۲-۰۴-۱۴۰۳

صمد روحی  با اعلام اینکه ۵۶ شعبه ثابت و سیار اخذ رای در این منطقه پیش بینی شده، اظهار کرد: در شهرستان اصلاندوز تمامی فرآیندهای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری طبق تقویم و زمانبندی ستاد انتخابات کشور پیش می‌رود.

وی گفت: جمعیت شهرستان اصلاندوز براساس آخرین سرشماری ۳۲ هزار و ۵۶۰ نفر است که از این تعداد ۲۱ هزار نفر افراد واجد شرایط رأی دادن و یک هزار و ۵۰۰ نفر هم رأی اولی هستند.

فرماندار شهرستان اصلاندوز با اشاره به پیش بینی ۵۶ شعبه اخذ رأی در این شهرستان عنوان کرد: از این تعداد ۲۱ شعبه ثابت و ۳۵ شعبه سیار است و یک هزار و ۲۰۰ نفر عوامل اجرایی، بازرس و نظارت در امر برگزاری انتخابات مشارکت خواهند داشت.

رئیس شورای اداری شهرستان اصلاندوز افزود: آمار مشارکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان اصلاندوز بالای ۶۸ درصد بود و امسال ۸ تیرماه مردم با حضور پرشکوه خود پای صندوق‌های رأی حماسه‌ای بزرگ خلق می‌کنند و برگ زرین دیگری در تاریخ شهرستان اصلاندوز ثبت خواهند شد.

روحی خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است تا در انتخابات ما حضور مردم کمرنگ باشد، لذا مردم ولایت مدار اصلاندوز همچون گذشته با حضور پرشور خود در انتخابات نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظرات