امروز: شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 25 مه 2015 1:10 | کد خبر : 11690 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

یاسر ندایی معاون فرماندار پارس آبادمغان شد

بنا به پیشنهاد فرماندار شهرستان پارس آباد ، مجید خدابخش استاندار اردبیل در حکمی یاسر ندایی را به سمت معاون فرماندار پارس آباد منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه مغانه از اداره کل روابط عمومی استانداری اردبیل ، خدابخش در بخشی از این حکم ابراز امیدواری کرده که نامبرده با بهره گیری از عنایات خداوند متعال و همه توان و تجارب خود در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان با الهام از منویات مقام معظم رهبری و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی زیر نظر فرماندار موفق و موید باشد.
ندایی، دارای مدرک کارشناسی عمران و دانشجوی کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه است.
وی پیش از این در سمت مسئول دفتر عمران فرمانداری خدمت می کرد.
یاسر ندایی به دنبال کناره گیری “صمد روحی” از سمت بخشداری در اردیبهشت سال ۹۳، مدتی نیز به عنوان گزینه جدی برای تصدی پست بخشدار مرکزی پارس آبادمغان مطرح شد.

اخبار مرتبط

نظرات

کریمی

متاسفم فقط همین . . .

احمد-م

از این انتخاب واقعا خوشحالم چرا که مهندس ندایی از توانمندترین و پر تلاش ترین نیروهای فرمانداری میباشد که بدون هیج چشم داشتی همیشه سعی نموده در خدمت مردم یاشد وی همجنین کارشناس رسمی دادگستری و دارای پروانه نظام مهندسی بوده و هم اکنون نیز نایب رییس نظام مهندسی ساخنمان شهرستان پارسآباد میباشد.

عاشق مغان

واقعا آقای فرماندار گل کاشتی به این انتخاب میگن یک انتخاب عالی و …

مهربان کرامت

آرزوی توفیق خادمی ملت شریف پارسابادرابرای دوست گرانقدرمان جناب مهندس یاسرندایی داریم .امیدکه ایشان درجایگاه های بالاتری افتخارخدمتگزاری مردم شریف منطقه مان راداشته باشند .

قدردانی از آقای دکتر مجید خدابخش استاندار اردبیل ( ع- الف کارشناس دلسوز مملکت )

این انتصاب بنظر من بجا و به حق و از هر لحاظ کارشناسی و خدا پسندانه در دولت تدبیر و امید آقای دکتر حسن روحانی بوده چون آقای یاسر ندایی یکی از جوانان بومی منطقه ، توانمند ، مجرب و عضو نظام مهندسی و کارشناس رسمی دادگستری و هم اکنون نیز کارشناس مسوول دفتر فنی فرمانداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان هم چنین مهندس عمران و دانشجوی کارشناسی ارشد ( عمران ) میباشند من بعنوان یک شهروند دیار دشت همیشه سر سبز معان از عنایت استاندار عزیز اردبیل و آقای مهدی احمدی فرماندار محبوب شهرستان مرزی پارس آباد مغان نهایت قدردانی را می نمایم.

فرزاد

همین که از جامعه مهندسی هست جای شکر دارد امیدوارم که با پشتکارش از حیثیت این قشر دفاع کند و ارزشهای یک مهندس را نشان دهد.ایشالله

مهران پروانه

خدا خودش بهش کمک کنه تا یکمی از مشکلات این شهر کاسته بشه مشکل ما ۱ دوتا نیست که با معاون فرماندار حل بشه بیچاره آقای احد زاده ولی بازم تبریک میگویم به آقای ندایی

داود مغانلی

با سلام .
ضمن تقدیر و تشکر از جناب استاندار که جوان لایقی را برای این پست انتخاب کرده اند . و آرزوی موفقیت برای آقای ندایی در تمامی عرصه سیاسی و اجتماعی را دارم.

اكبر

از فرماندار به خاطر حسن انتخابشان قدردانی می کنم و برای اقای یاسر ندایی که نیروی توانمندی است آرزوی توفیق دارم.

بهزاد فرهودی

با عرض سلام خدمت فرماندار محترم شهر پارس آباد عزیز وتشکر ویژه از جناب استاندار به جهت عنایت ویژه نسبت به انتصاب جنابعالی امیدوارم جناب مهندس یاسر ندایی عزیز قدر این مقام بزرگ را دانسته و افتخارخدمتگزاری را سرلوحه وظیفه خود قرار بدهند . امید دارم جناب مهندس ندایی عزیز به انتظارات مردم پارس آباد به لحاظ دارا بودن سابقه و رشته ای مرتبط با شهر پاسخ مثبت داده و در جهت توسعه و آبادانی شهرمان قدم مثبت بردارند…با آرزوی سلامتی برای جنابعالی در پست جدید و دعا برای آبادانی شهرپارس آباد

ناشناس

به آقای برومند بخاطر این انتصاب ونتیجه بخش بودن اقداماتش درمهندسی انتخابات پیشرو تبریک می گوییم

سیدحسینی

جناب آقای ندائی انتصاب جنابعالی را تبریک کفته واز خداوند منان توفیق خدمت به جامعه اسلامی ومردم مرزنشین پارس آباد دارم

ناشناس

درودبراقای برومند علی علایی درموردانتخاب اقای ندایی به معاونت فرمانداری

ناشناس

باند توکل لطفی حبیب برومند را ناک اوت کرد

ناشناس

مغانه خبرنگاری مثلا تو ؟ چرا همه ی پیامها رو درج نمی کنی ؟ دلمون فقط به تو یکی خوش بود که باند بازی نمی کنی نکنه تو هم جیره خوار شده ای مثل بعضی خبرنگارهای خبرنگار نما……..

الف- کیانی

انتخاب مهندس یاسر ندایی یکی از بهترین انتخابها در منطقه هست جرا که ایشان نبرویی متخصص و متعهد بوده و در پست کارشناس مسول واحدعمران فرمانداری با اخلاق وتواضع کامل در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نمیکند بر خود وظیفه میدانم به جهت انتخاب جنین نیروی توانمندی از استاندار و فرماندار شهرستان تقدیر و تشکر نموده و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم جرا که ایشان لیاقتشان بالاتر از اینهاست.

همشهری

بدلیل توانمندیهای مهندس ندایی همیشه فرماندارهای قبلی شهرستان جه (خدابنده- زاهد- کریمی -بیگدیلو و حتی نصیری) از وی استفاده زیادی کردن باید از این درایت دولت تدبیر و امید که سعی نموده از نیروهای متخصص و متعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزیند تقدیر و تشکر نمود امیدواریم که جنین انتخابهایی تداوم داشته باشد.

احمدی

اقای ناشناس اکه توکل لطفی زرنگ بود خودشو حفظ میکرد نه اینکه جوهر حکمش خشک نشده از استانداری اردبیل بیرونش کردن . وی حتی به پسر عموی خودش معاون فرماندار نمین(بخشعلی -ل) هم رحم نکرد وبعد از اینکه وی را برکنارکردن حکم معاون فرماندار نمین صادر شد برو خوب تحقیق کن آقای ناشناس تا توکل لظفی بشناسی . وی فقظ به فکر خانواده درجه یک خودش هست و کارش وکرد (برادرش را معاون فرماندارگرمی کرد)

جوان -و

ضمن عرض سلام و تبریک به مهندس یاسر ندایی که نیرویی پر تلاش و کاری بوده آرزوی موفقیت برای جنابعالی از درگاه ایزد منان دارم .این شهر ستان به چنین مهندسان باجوان و با کفایتی نیاز دارد الحق آقای فرماندار و استاندار در این شهرستان دو گزینه عالی انتخاب نموده اند یکی دکتر مینایی بخشدار اصلاندوز و دیگری مهندس ندایی که هر دو از نیروهای متخصص و فنی و متعهد منطقه بوده و نیروی وزارت کشور میباشد

علی کارگر- گرمی

با سلام و احترام انتخاب بجا و شایسته جناب عالی تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیقات روز افزون برای جنابعالی خواستارم .جناب مهندس لیاقت شما بیش از اینهاست خدارا شاکرم که دولت تدبیر و امید از نیروهای توانمند و متخصص همانند شما استفاده می نماید . تقدیر و تشکر از استاندار و فرماندار به انتخاب جنین نیروهایی و ..

پايگاه شهيدبهشتي

با سلام و آرزوی توفیق روز افزون،بدینوسیله انتصاب شایسته مهندس یاسر ندایی،نیروی متخصص و بسیجی نمونه را به معاونت فرمانداری صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)آرزوی توفیق هر چه بیشتر جنابعالی را خواستاریم.

شمیل - پزشکی

انتخاب مهندس یاسر ندایی یکی از بهترین انتخابها در منطقه بوده جرا که ایشان نبرویی متعهد و متخصص و توانمند بوده و جه در فرمانداری و جه در نطام مهندسی ساختمان با اخلاق وتواضع کامل در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نمیکندلازم میدانم به دلیل انتخاب جنین نیرویی از استاندار و فرماندار شهرستان تقدیر و تشکر نمایم.

یادگارعزیزاده

انتخاب بجاوشایسته حضرتعالی رابه سمت معاون فرمانداری تبریک میگویم