امروز: دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱
زمان انتشار : 20 نوامبر 2016 11:30 | کد خبر : 19763 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

کشتی ایران با مربیگری «حیدرفرخنده» قهرمان مسابقات بین المللی روزکودک شد+تصاویر

تیم کشتی فرنگی نونهالان B ایران با سرمربگیری حیدر فرخنده مربی اهل پارس آباد در مسابقات جهانی کودک صاحب عنوان قهرمانی شد.

به گزارش مغانه آنلاین، نوزدهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک روزهای ۲۷ و ۲۸ آبان ماه در محل خانه کشتی شماره ۲ ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و در پایان رقابت های فرنگی تیم های ایران B ، ارمنستان و ایران A به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

تیم کشتی Bبا سرمربیگری حیدر فرخنده مربی پارس آبادی باپشت سرگذاشتن حریفان قدرتمندی چون روسیه ، گرجستان ، ترکمنستان ، تیم ایران A و در فینال ارمنستان به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد .

از نکات جالب توجه این مسابقات رویارویی تیم A با سرمربیگری کاکا حاجی سرمربی نونهالان جمهوری اسلامی ایران و تیم B ایران با سرمربیگری حیدر فرخنده بود که تیم A ایران که همان تیم اصلی نونهالان ایران بودند با قبول شکست در مقابل شاگردان مربی فهیم و کارکشته شهرستان پارس آباداز راهیابی به فینال مسابقات باز ماندندو این تیم B ایران بود با صعود به فینال حریف تیم ارمنستان شوند.

دیکر نماینده شهرستان پارس آباد میرنیما طالعی بعنوان کشتی گیر در قالب تیم Cایران در این دوره از مسابقات حضور داشت که به همراه این تیم به مقام هشتم مسابقات دست یافت .طالعی کشتی گیر نونهال پارس آباد علی رغم ایستادن در جایگاه هشتم در تمامی مسابقه حریفان خود را شکست داد و یکی از چهره های شاخص این دوره از مسابقات بشمار می رفت .
کاپ قهرمانی این رقابت ها نیز توسط دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و جمعی از پیشکسوتان کشتی به تیم های برتر اهداء شد.

منبع: مغان رسا

alireza-akbari-1 alireza-akbari-8 alireza-akbari-9 alireza-akbari-14 alireza-akbari-15 alireza-akbari-15 photo_2016-11-20_22-57-04 photo_2016-11-20_22-59-37 photo_2016-11-20_23-02-31

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

اكبر

جناب اقای فرخند ه این مقام برشما وبرملت پارساباد تبریک میگوییم منوچهری