امروز: سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 08 ژانویه 2016 7:37 | کد خبر : 15970 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

کارگاه تولید پوشاک در پارس آبادمغان راه اندازی می شود

با مشارکت آموزش و پرورش و انجمن حمایت زندانیان پارس آباد، کارگاه بزرگ تولید پوشاک در حمایت از خانواده های زندانیان در این شهرستان راه اندازی می شود.

به گزارش مغانه رحیم گلزاده دادستان و رئیس هیات مدیره انجمن حمایت زندانیان پارس آباد،مفاد تفاهم نامه همکاری وزارت آموزش وپرورش وسازمان زندانها واقدامات تامینی وتربیتی کشور را که به امضاء بالاترین مقام این دونهاد مقدس رسیده است، درپیشبرد اهداف و وظایف انجمن بسیار مهم خواند و گفت: تحقق مصوبات این تفاهم نامه جهت استفاده ازظرفیت های موجود به منظور ارتقاء و گسترش فعالیت های آموزشی درکانون های اصلاح وتربیت و زندانها ،ارائه خدمات آموزشی ومشاوره ای به فرزندان درحال تحصیل زندانیان وحمایت های مادی و معنوی از آنان باهدف جلوگیری از ترک تحصیل وآسیب های اجتماعی توسط مسئولان ذیربط شهرستانی دراین منطقه بسیار ضروری است.

یاسر ندایی معاون فرماندار پارس آبادمغان نیز با اشاره به خط مشی اجرایی انجمن های حمایت زندانیان در بعد اقتصادی ،پشتیبانی کلیه ادارات وشرکتهای دولتی وغیردولتی را از انجمن حمایت زندانیان این شهرستان برای رسیدن به درآمد پایدار ،خواستار شد و اظهار امیدواری کرد که باتحقق این بخش بسیار مهم ،بسیاری ازمشکلات خانواده های نیازمند زندانیان درسطح این شهرستان مرتفع گردد.

علی حبیب پور مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان پارس آبادمغان نیز با اشاره به برش منطقه ای تفاهم نامه همکاری وزارت آموزش و پرورش و سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، از راه اندازی کارگاه بزرگ تولید پوشاک بامشارکت مدیریت آموزش وپرورش و کمیته اقتصادی انجمن حمایت زندانیان پارس آباد در این شهرستان خبر داد.

وی گفت: این کارگاه در قالب تفاهم نامه ای و با هدف تامین پوشاک مورد نیاز ادارات ،شرکتهای دولتی وغیر دولتی به ویژه پوشاک دانش آموزان مناطق شمال استان و در راستای کمک به خانواده های نیازمند زندانیان تاسیس و راه اندازی می شود.

درپایان این جلسه یک دستگاه رایانه ،یک دستگاه چاپگر و توپ و تور از طرف انجمن حمایت زندانیان شهرستان پارس آبادمغان جهت استفاده درفعالیت های فرهنگی و ورزشی ،و از طرف حاج جلال پورمعصوم و سیامک پورعباس نیز یک دستگاه یخچال ویژه انجماد گوشت درمجموع به ارزش ۴۳میلیون ریال برای بازداشتگاه این شهرستان اهداء گردید .

IMG_0771 IMG_0791

IMG_0702

اخبار مرتبط

نظرات