امروز: یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 06 ژانویه 2014 6:06 | کد خبر : 2372 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

پدیده دو و میدانی کشور از پارس آباد ظهور کرد

  محمود منصوری دو ومیدانی کار نوجوان پارس آبادی که ازنونهالی تا نوجوانی و در پنج مرحله قهرمان بلامنازع کشور شده ، خود را بعنوان پدیده دوو میدانی ایران مطرح کرده است. منصوری دو میدانی کار نوجوان پارس آبادی با قهرمانی در پنج مرحله از مسابقات کشوری در رده سنی نونهالان و نوجوانان قهرمان بلامنازع پرتاب […]

 
محمود منصوری دو ومیدانی کار نوجوان پارس آبادی که ازنونهالی تا نوجوانی و در پنج مرحله قهرمان بلامنازع کشور شده ، خود را بعنوان پدیده دوو میدانی ایران مطرح کرده است.
منصوری دو میدانی کار نوجوان پارس آبادی با قهرمانی در پنج مرحله از مسابقات کشوری در رده سنی نونهالان و نوجوانان قهرمان بلامنازع پرتاب دیسک رده سنی نونهالان و نوجوانان کشور محسوب می شود.

این ورزشکار، به تازگی در مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان در استان البرز، با پرتابی به اندازه 64 متر و 84 سانتی متر ضمن کسب عنوان قهرمانی، رکورد این رشته را به نام خود ثبت کرد.

منصوری در مراسمی دراستادیوم شهید کلانتری پارس آباد مغان در حضور مسوولان، با پرتابی به طول 70متر مورد تشویق حاضران قرار گرفت.

معاون فرماندار پارس آباد در این آیین ضمن تجلیل از این ورزشکار خوش آتیه، از شرکت های بزرگ کشت و صنعت ودامپروری مغان و پارس خواست تا در عرصه ورزش و حمایت از ورزشکاران پارس آباد پیشگام باشند.

احد احدزاده همچنین از بخش خصوصی و صاحبان کارخانجات خواست تادر رشته های ورزشی پایه و رده های سنی پایه سرمایه گذاری کنند.

اخبار مرتبط

نظرات