امروز: دوشنبه, ۱۱ مرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 11 مارس 2014 11:03 | کد خبر : 3257 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در پارس آباد مغان گشایش یافت

در آیینی با حضور مسوولان محلی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهرستان مرزی پارس آباد برپا شد. به گزارش مغانه، رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت پارس آباد روز سه شنبه در آیین افتتاح این نمایشگاه افزود: در نمایشگاه فروش بهاره اجناس و کالاهای مختلفی از جمله پوشاک ، کفش ، شیرینی جات ، […]

در آیینی با حضور مسوولان محلی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهرستان مرزی پارس آباد برپا شد.

به گزارش مغانه، رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت پارس آباد روز سه شنبه در آیین افتتاح این نمایشگاه افزود: در نمایشگاه فروش بهاره اجناس و کالاهای مختلفی از جمله پوشاک ، کفش ، شیرینی جات ، لوازم خانگی ، انواع البسه و مواد غذایی در معرض فروش گذاشته شده است.

تقی آزاد، تعداد غرفه های فعال در این نمایشگاه را 250 غرفه ذکر کرد و گفت: با هدف حمایت از مصرف کنندگان و جلوگیری از هر گونه تخلفات صنفی بازرسانی در نمایشگاه مستقر هستند که در برگزاری نمایشگاه بر فعالیت غرفه داران نظارت خواهند کرد.

وی با اشاره به نقش چنین نمایشگاه هایی در تنظیم و کنترل بازار و پیشگیری از افزایش غیرقانونی قیمت ها افزود: غرفه داران موظف هستند اجناس و کالاهای خود را بین 15 تا 30درصد زیر قیمت بازار به مصرف کنندگان عرضه کنند.

وی گفت: بیش از 30 درصد کالاها و محصولات موجود در این غرفه ها تولیدات و محصولات واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان و یا دیگر مناطق استان است که بدون واسطه و به صورت مستقیم به شهروندان عرضه می شود.

به گزارش مغانه، این نمایشگاه تا 29 اسفند ماه جاری برای خرید عموم دایر است.

اخبار مرتبط

نظرات