امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 16 فوریه 2015 3:33 | کد خبر : 9316 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

نشست اعضای شورای اصلاح طلبان شهرستان های استان در بیله سوار برگزار شد

سومین جلسه اعضای شورای اصلاح طلبان شهرستان های استان اردبیل به میزبانی بیله سوار مغان برگزار شد.

به گزارش مغانه به نقل از ایلقار نیوز، در این نشست سخنرانان به بررسی مسائل و مشکلات جریان اصلاح طلبی در استان و راههای برون رفت از وضعیت فعلی پرداختند.

این حرکت برای اولین بار در سطح کشور و بصورت خودجوش در این استان کلید خورده و قصد دارد به معنای ماهوی خویش این جریان را از پایین به بالا هدایت نماید.

در نشست بیله سوار جهت چابکتر نمودن هر چه بیشتر این شورا اقدام به تشکیل دبیرخانه شد.

دبیرخانه شورا متشکل از نمایندگانی از شهرستانهای استان می باشد و این نمایندگان برای هماهنگی های بیشتر مابین اصلاح طلبان استان و پیگیری مطالبات و دغدغه های آنان سلسله نشستها و جلساتی برگزار خواهند نمود.

علی زین العابدین و محمد بدری بعنوان نماینده مشگین شهر، حسین بیدار بعنوان نماینده پارس آباد، عباس جاهد بعنوان نماینده گرمی، حجت الاسلام بابایی بعنوان نماینده خلخال، حمید دشتی بعنوان نماینده بیله سوار و نادعلی عبدالهی بعنوان نماینده سرعین از طرف فعالین اصلاح طلب شهرستانهای مزبور برای تشکیل دبیرخانه معرفی شدند.

در این جلسه همچنین سیدعصرالدین نجیبی عضو  دبیرخانه گردید.

این گزارش حاکیست شهرستانهای باقیمانده نیز ظرف یک هفته آتی اقدام به معرفی نماینده خویش خواهند نمود.

دبیرخانه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان اردبیل در اولین گام با انتشار نامه ای سرگشاده خطاب به استاندار مسائلی را مطرح خواهد کرد.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

رضايي

اين نشست ها بايد بررگتر شود ادامه دار باشد تا منطقه از طايفه گراي و فاميل گراي در ايد به حزبي تبديل شود در حزب جوانان و سر شناسان همه طايفه ها و قبيله حضور ميابندو در انتخاب مسولان شهرستاني و استاني از افرادي كه عضو حزب هستننداستفاده مي شود نه اين كه همه مسولان ارشدپارس اباد از گرمي باشد كه از حاميان اقاي … مي باشد

ناشناس

حداقل در طایفه بازی صداقت که حرف اوله ولی درحزب که نتیجه ی نگرفتیم ای کاش سنت هامون پابرجامی موند

فردا

جلسه چند نفره مورد قبول نیست

فرزاد ندايي

مرگ بر فتنه گر