امروز: شنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 16 نوامبر 2015 4:53 | کد خبر : 14992 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

مسابقه کتابخوانی با موضوع «اخلاق همسایه داری و آپارتمان نشینی» در پارس آباد برگزار می شود

رئیس اداره کتابخانه های عمومی پارس آباد از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع “اخلاق همسایه داری و آپارتمان نشینی” در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه مغانه به نقل از آوای مغان، حجت الاسلام امین پور محمد گفت: این مسابقه به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و هفته بسیج و با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج پارس آباد برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: این مسابقه از برنامه های این هفته در جهت ترغیب و تشویق اقشار مختلف مردم برای کتابخوانی است که مطمئناً مطالعه کتاب مذکور اطلاعات مفید و کاملی را در خصوص فرهنگ شهروندی و همسایه داری در اختیار مخاطبین قرار خواهد داد.

وی با اشاره به اهمیت مطالعه و ترویج کتابخوانی در جامعه افزود: تأثیر عمیق کتاب در گسترش فرهنگ جامعه و سرعت بخشیدن به پیشرفت روزافزون آن، انکارناپذیر است و نمی توان توسعه و رشد همه جانبه جامعه را، بدون در نظر گرفتن مطالعه و کتاب مورد بحث و نظر قرار داد .

وی مطالعه کتاب مفید را در سعادت انسان ها و پیشرفت جامعه بسیار موثر دانست و اظهار داشت: کتاب و کتاب خوانی، از مقوله های قابل توجه فرهنگی است که ترویج آن در جامعه ضروری به نظر می رسد.

نحوه شرکت در مسابقه:

فایل PDF کتاب ” اخلاق همسایه داری و آپارتمان نشینی” را از لینک زیر دانلود و به سوالات مطرح شده در برگه سوالات پاسخ دهید.

دانلود کتاب اخلاق همسایه داری و آپارتمان نشینی

جواب سوالات را پست سرهم به شماره ۳۰۰۰۵۷۳۸۹۱۳۲۸۶ ارسال کنید ( مانند: ۱۲۳۴۱۲۳)

آخرین مهلت شرکت در مسابقه: ۱۳۹۴/۰۹/۰۳

اعلام نتایج و اهداء جوایز :  ۱۳۹۴/۰۹/۰۶

مصلی حضرت امام خمینی (ره) – به ۱۰ نفر از برندگان جوایزی اهداء خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

سعید

سلام برگه سوالات کجا هست؟