امروز: یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 05 فوریه 2014 12:07 | کد خبر : 2696 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

مدارس پارس آباد مغان در تمام مقاطع تحصیلی فردا تعطیل است/افت شدید فشار گاز در بعضی محلات

مدیر آموزش و پرورش پارس آباد گفت: مدارس این شهرستان در نوبت صبح و عصر این شهرستان در همه مقاطع تحصیلی فردا (چهارشنبه) تعطیل است. علی حبیب پور شامگاه سه شنبه به خبرنگار مغانه گفت: با توجه به برودت و سرمای شدید هوا و لغزندگی معابر و به منظور حفظ سلامتی دانش آموزان، برای پنجمین […]

مدیر آموزش و پرورش پارس آباد گفت: مدارس این شهرستان در نوبت صبح و عصر این شهرستان در همه مقاطع تحصیلی فردا (چهارشنبه) تعطیل است.

علی حبیب پور شامگاه سه شنبه به خبرنگار مغانه گفت: با توجه به برودت و سرمای شدید هوا و لغزندگی معابر و به منظور حفظ سلامتی دانش آموزان، برای پنجمین روز پیاپی مدارس این منطقه چهارشنبه تعطیل است.

یک منبع آگاه در اداره گاز پارس آباد نیز گفت: کاهش شدید دمای هوا و افزایش میزان مصرف سراسری گاز در استان های سردسیر کشور و همچنین قرار گرفتن این شهرستان در انتهای شبکه گاز، موجب افت شدید فشار و قطعی جریان گاز دربعضی محله های این شهر شده است.

به گفته وی، افت فشار تدریجی گاز شهری در پارس آباد که از بعداز ظهر امروز آغاز شده  به تدریج در حال گسترش در دیگر نقاط این شهر است .
همچنین افت فشار و قطعی گاز سبب شده بسیاری از شهروندان پارس آبادی به فکر تهیه بخاری های برقی و یا نفت سوز افتاده و شماری نیز در حال تکاپو برای یافتن نفت و دیگر سوخت های جایگزین هستند .

اخبار مرتبط

نظرات