امروز: دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 13 نوامبر 2015 5:30 | کد خبر : 14985 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

مجلس یادبود مرحوم «محمد جوان پرمهر» فردا در تهران برگزار می شود+اعلامیه

مراسم یادبود مرحوم مهندس ” محمد جوان پرمهر”،مدیر سابق مجتمع باغات کشت و صنعت مغان و دانشجوی دکتری تخصصی علوم باغبانی فردا / شنبه/ در ساختمان ابن سینا دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی تهران برگزار می شود.

به گزارش روز جمعه مغانه، این مراسم راس ساعت ۱۲ظهر و با حضور دانشجویان علوم باغبانی ورودی ۹۳و ۹۴، اساتید گروه علوم باغبانی و کارکنان در کلاس شماره ۲۸دانشکده واقع در حصارک – پونک برگزار خواهد شد.

این گزارش حاکیست، زنده یاد محمد جوان بامداد روز یکشنبه هفته جاری در اثر حادثه تلخ رانندگی در اتوبان زنجان – تبریز دار فانی را وداع گفت.

مرحوم جوان از اواخر بهمن سال گذشته به سمت عضو هیات مدیره و مدیر پروژه ماکو شرکت دشت آذرنگین تبریز منصوب و مشغول به کار شده بود.

از جمله سوابق و مسوولیت های مرحوم محمد جوان می توان به معاونت مدیر مجتمع باغات شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به مدت ۲سال، مدیر مجتمع باغات شرکت مغان به مدت ۱۲سال و معاون مدیرعامل کشت و صنعت مغان در بخش کشاورزی و دامپروری به مدت ۶سال اشاره کرد.

photo_2015-11-13_20-21-11

اخبار مرتبط

نظرات

میثم

خدا رحمتش کنه،نور به قبرش بباره

عاشق مغان

خداوند به خانواده محترم وی و مردم مغان صبر بدهد .وی از نیروهای فعال و مردمی مغان بود روحت شاد باد مهندس جان

علی کارگر- گرمی

بیست سال خدمت صادقانه در کشت وصنعت مغان بدون اینکه خستگی در جشمان مهندس احساس کنی . همه اینها بخاطر این بود که به مردم مغان عشق میورزید و رفتن وی از مغان بخاطر راه اندازی کشت و صنعت ماکو و جذب مهندسان کشاورزی و بیکاران تحصیل کرده مغان در این شرکت بود . مهندس جان روحت شاد باشد تو رفتی ولی ما تا عمر داریم غم شما را خواهیم داشت.

صادق آگاه

خبر درگذشت، مهندس محمد جوان، شوک بزرگی بود به کسانی، که ایشان را از نزدیک میشناختند، ایشان شخصیتی بزرگی بودند که فقدانش، ضربه بزرگی بود، به منطقه مغان، رحمت خدا بر روح پاکش

ابراهیم معصوم پور

بنده از همکلاسیهای مهندس جوان در دانشگاه اردبیل بودم . چند سال پیش ماموریت به مغان اومدم ولی ایشون در ماموریت بوده و موفق به زیارتش نشدم مهندس جوان انسان شریف و دوست داشتنی بودند . درگذشت دوست عزیزم را به خانواده محترم و بازماندگانشان تسلیت عرض می نمایم

محمد جوان پرمهر پسر عموی بابای منه راست میگم خونه محمد عمو توی پارس اباده دلم براش میسوزه اون همه در س خوند