امروز: پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 17 جولای 2016 8:31 | کد خبر : 18567 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

مادر مبتلا به بیماری صعب العلاج در انتظار یاری خیّران

این مادر مبتلا به بیماری صعب العلاج که در مسکن مهر فاز ۲ پارس آباد ثبت نام کرده برای تامین کل مبلغ آورده خود عاجز مانده است.

مغانه- خانم «تحفه همت جو» از مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان پارس آباد اجاره نشین و مستضعف می باشند که در مسکن مهر فاز ۲ ثبت نام کرده است ولی قادر به تامین کل آورده خود نمی باشد، بطوری که از کل مبلغ ۱۸۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال نامبرده مبلغ ۱۰۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال علی رغم داشتن بیماری صعب العلاج و با همه سختی ها از طریق کارگری تامین و واریز کرده است. اما بدلیل بیماری زمین گیر شده و قادر به پرداخت مابقی تعهد که ۸۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بوده، نیست.

همسر این خانم سالها پیش در تصادف بخشی از اعضای بدنش آسیب دیده و اکنون با این وضعیت کارگری می کنند.

خیرین و مردم برای رضای خدا همت کنید بتوانیم با تامین هزینه مسکن مهر خانم (همت جو) باری از دوش این خانواده گرفتار برداریم حداقل به میزان ۸۰ میلیون ریال.

شماره حساب مسدودی نزد بانک مسکن شعبه مرکزی پارس آباد به نام خانم تحفه همت جو

شماره حساب: ۳۲۰۰۰۱۲۵۶۲۰۷

شماره کارت جهت واریز کمک ها: ۶۲۸۰۲۳۱۰۰۱۴۳۵۹۳۱

 جهت اعتماد مردم و صحت و سقم این موضوع، تصویر زیر عین درخواست نامه ای است که توسط اداره راه و شهرسازی پارس آباد مبنی بر مساعدت برای تامین هزینه مسکن مهر خانم تحفه همت جو به یکی از نهادهای عمومی شهرستان ارسال شده است.

۸۴_۰

منبع: آران مغان

اخبار مرتبط

نظرات

مهرپرور

سالام حورمتلی قایغی کش خالقیم و وجدانلی مسئوللار الله عشقینه بو دردلی عائله یه یاردیم گوسترین یری گلمیشکن بوتو.ن خبرگزارلاردان کی قایغیسیزلارین دردلرین خالقا چاتدیریللار باشدا جنابلار فولادی و الله وئردی محمدی و پیری و بری و نوری اولماقلا سونسوز منتدارلیغیمی بیلدیریرم.
ارخالیا ارخالانما دیرلرکی یاماقدیر
ارخاسیزا ارخالانکی دئسینلرکی دایاقدیر
انجمن شعر