امروز: جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 30 آوریل 2014 11:43 | کد خبر : 4020 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

قصه فداکاری معلم اینبار در شهرستان گرمی روایت شد

دبیر زبان انگلیسی مدارس گرمی با پرداخت هزینه عمل جراحی دانش آموز بی بضاعتش لبخند امید را به لبان این دانش آموز هدیه کرد.

81145624-5663339

موسی فردی که 26 سال سابقه تدریس دارد روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: دانش آموزی که مورد عمل جراحی قرار گرفت به علت غده یا برآمدگی خاصی در گوشه چشم راستش هنگام حضور در مدرسه یا کلاس خجالت می کشید.

وی افزود: وقتی که از این دانش آموز دختر سوال پرسیده می شد بجای تفکر در پاسخ آن ، حواسش به پوشش مقنعه یا چادرش بود تا بخشی از صورتش دیده نشود.

وی اظهار کرد: هر چند از مشکلات مالی مبرا نیستم اما هزینه جراحی صورت دانش آموزم را تقبل کردم و همسرم با مدیریت مخارج خانه مرا در این امر خیر یاری کرد.

وی گفت: دکتر مظفر حیدری جراح و متخصص عمومی بیمارستان ولایت گرمی و محمد اکبری مسوول تزریقات و پانسمان مطب ایشان نیز با اطلاع از نیت خیر من از دریافت بخشی از هزینه های عمل جراحی و مراقبت های بعدی صرف نظر کردند.

فردی افزود: این دانش آموز دختر که قبلا به علت عیب چهره اش گوشه انزوا اختیار می کرد اکنون با اعتماد به نفس و روی گشاده در کلاس حاضر می شود و مشاهده خوشحالی وی و خانواده اش برای من از هر چیزی لذت بخش تر است.

اخبار مرتبط

نظرات