امروز: جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 30 ژوئن 2015 3:05 | کد خبر : 12391 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

قاری قرآن پارس آبادی عازم عراق می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد گفت: استاد “ولی شجاعی” از قاریان ممتاز قرآن در منطقه به عنوان نماینده جمهوری اسلامی اسلامی ایران به کشور عراق اعزام می شود.

به گزاش مغانه، یوسف روزگاری روز سه شنبه درجلسه شورای فرهنگ عمومی پارس آباد افزود : شجاعی، به انتخاب سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی وشورای عالی قرآن وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، از روز پانزدهم تا آخر ماه مبارک رمضان درشهرهای بغداد،کاظمین،نجف، کربلاو برخی دیگر از شهرهای کشور عراق برنامه قرآنی اجرا خواهد کرد.

وی ادامه داد: این قاری و استاد قرآن را در این سفر دو نفر دیگر از اساتید برجسته کشورمان به نام های “ایزد پناهی” از استان تهران و “فلاحی” از استان گیلان همراهی خواهند کرد.

وی باتبریک این اتفاق مهم قرآنی به همشهریان عزیز افزود: استاد ولی شجاعی مدیر مؤسسه قرآنی تسنیم وابسته به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ،حافظ کل قرآن و دارای مدرک درجه ۳ قرائت قرآن ازشورای عالی قرآن وزارت ارشاد می باشد که توانسته افتخارات بسیاری درسطح کشور واستان درزمینه قرآن برای این شهرستان کسب نماید.

آئین بدرقه این قاری درحاشیه جلسه شورای فرهنگ عمومی باحضور امام جمعه ،فرماندارواعضای شورای فرهنگ عمومی برگزار شد.

۰۳۷ ۰۳۰

اخبار مرتبط

نظرات

ناشناس

آقای ولی شجاعی شما برای این منطقه فخر و مباهات هستید. برای شما می بالیم . موفقیت شما را در مسابقات قرانی استانی و کشوری را تبریک عرض می نمایم و حضرتعالی لایق عزیمت به همه جوامع کشورهای اسلامی هستید.
جابر بدلی کارمنددانشگاه پیام نور پارس آباد