امروز: یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 02 فوریه 2016 6:58 | کد خبر : 16426 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

فعالیت های اقتصادی انجمن حمایت زندانیان پارس آباد افزایش می یابد

دادستان رئیس هیات مدیره انجمن حمایت زندانیان پارس آباد با اشاره به نقش انجمن در کمک به زندانیان جرایم غیر عمد، از افزایش فعالیت های اقتصادی انجمن حمایت زندانیان این شهرستان خبر داد.

به گزارش مغانه، رحیم گلزاده در جلسه نشستی با رئیس زندان مشگین شهر گفت: توسعه فعالیتهای اقتصادی انجمن حمایت زندانیان این شهرستان ،توانمندی این انجمن را در رسیدگی به خانواده های نیازمند مددجویان به صورت جهشی افزایش داده است.

وی با تاکید بر ایجاد درآمد پایدار برای انجمن حمایت زندانیان اظهار کرد: انجمن حمایت زندانیان پارس آباد از بدو تاسیس تا کنون، گام های بلندی را در راستای رفع مشکلات و نیازهای خانواده های نیازمند زندانیان برداشته است.
گلزاده در این جلسه با انتقال۲۳ نفر زندانی از زندان مشگین شهر به مرکز اشتغال و حرفه آموزی زندانیان پارس آباد و تبدیل آنان به زندان نیم باز و با مرخصی هفت نفر از زندانیان مشگین شهر موافقت کرد.

وی همچنین به لحاظ اهمیت موضوع ، دستور پرداخت مبلغ ۱۰میلیون ریال جهت هزینه های اضطراری مددجویان نیازمند زندان مشگین شهر از محل درآمد پایدار اقتصادی انجمن حمایت زندانیان شهرستان پارس آباد مغان را صادر کرد.

اخبار مرتبط

نظرات