امروز: دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 24 فوریه 2015 8:11 | کد خبر : 9483 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

فعالیت افزون بر پنج هزار ورزشکار سازمان یافته در پارس آبادمغان/ افتتاح استخر شنا در آینده نزدیک

رئيس اداره ورزش و جوانان پارس آباد گفت: بيش از پنج هزار ورزشكار سازمان يافته در این شهرستان مرزی در دوبخش اقايان و بانوان در حوزه ورزش قهرماني و همگاني در حال فعاليت هستند .

مروت مهرآور در مصاحبه با مغانه، تعداد ورزشکاران سازمان نیافته این منطقه را 70 هزار نفر ذکر کرد و افزود : پارس آباد در سال جاري با کسب 51مورد قهرماني در كشور، به عنوان یکی از شهرستان های برتر در بخش قهرماني كشور مطرح است.

وی با بیان اینکه ورزشكاران پارس آباد در قالب تيم منتخب استان در مسابقات کشوری حضور داشتند، اظهار کرد: در سال 93، هفت نفر از ورزشكاران ويك نفر مربي برجسته كشتي اين شهرستان به نام های افشين بيابانگرد (كشتي )– جليل باقري جدي (جانبازان و معلولين) – فريد ندايي (فوتبال نوجوانان ) سجاد سامعي (فوتسال)– رضا طالبي( كشتي) مهدي منافي (كشتي ) – عادل الهي ( كونگ فو ) حيدر فرخنده مربي تيم ملي كشتي فرنگي نوجوانان به اردوي تيم ملي جمهوري اسلامي ايران دعوت شدند .

مهرآور اعلام كرد: از شاخص ترين عناوين كسب شده سال جاري می توان به قهرماني جهان و مقام سومي مسابقات آسيايي اينچئون كره جنوبي توسط افشين بيابانگرد و مدال طلاو نقره مسابقات پارا آسيايي جليل باقري جدي اشاره کرد .

وي همچنين از اعزام سه ورزشكار شهرستان پارس اباد به مسابقات بين المللي خبر داد و گفت: خوشبختانه هر سه ورزشكار ما با كسب دو عنوان اولي يك عنوان سومي با دست پر از این مسابقات برگشتند .

رئيس اداره ورزش و جوانان با اشاره به برگزاري دوره هاي مختلف آموزشي و مربيگري درسال 93 گفت : اين دوره ها با هدف ارتقاي توان علمي مربيان و پيشرفت ورزش برگزار گردید که امیدواریم با استمرار این دوره ها و برنامه ريزي مدون و بلند مدت شاهد رونق بخش ورزش منطقه باشیم.

وي از شروع عملیات اجرایی احداث خوابگاه 150نفری در این شهرستان خبر داد و افزود : در بخش عمراني، ساخت سالنهاي تخصصي و سالن ورزشی در روستاهاي پرجمعیت در اولویت قرار دارد.

مهرآور همچنین از افتتاح استخر سرپوشيده اين شهرستان بعد از 11 سال انتظار در چند روز آينده خبر داد و گفت :اين استخر شنا بزرگترين استخر سرپوشيده منطقه به لحاظ موتور خانه و سيستم گرمايشي استاندارد محسوب مي شود .

اخبار مرتبط

نظرات

علي زاده

چشمم اب نمي خورد چون پروژه هاي چند ميلياردي در پارس اباد خوابيداند