امروز: دوشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۹
زمان انتشار : 25 مه 2015 1:17 | کد خبر : 11695 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

علی لطفی به سمت معاون فرماندار گرمی منصوب شد

با پیشنهاد فرماندار گرمی، علی لطفی رضابگلو به عنوان معاون فرمانداری این شهرستان منصوب شد.

به گزارش مغانه از اداره کل روابط عمومی استانداری اردبیل ، استاندار اردبیل در بخشی از این حکم ابراز امیدواری کرده که نامبرده با استعانت از عنایات الهی و با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری در اجرای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید با مشی اعتدال و انجام ماموریت های تعیین شده در جهت توسعه متوازن شهرستان موفق و موید باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

قدردانی از آقای دکتر مجید خدابخش استاندار اردبیل (علی رضا ارژنگی کارشناس دلسوز مملکت )

مبارک باشد انشااله این انتصاب خوب و با تدبیر در دولت آقای دکتر حسن روحانی ، امید است آقای علی لطفی که یکی از جوانان بومی منطقه و با تجربه و سابقه کار در فر مانداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان و مدتی نیز بعنوان سرپرست بخشداری تازه کند مشغول بوده است هم چنین ایشان بعنوان کارشناس مجرب و متعهد و با هوش می باشند امید است در مسوولیت جدید در پست معاونت فرمانداری شهرستان گرمی مغان موفق و پیروز بوده باشد .

ناشناس

آقای ارژنگی لطفا اگردرموردسوابق کسی چیزی نمی دانی اظهارنظرنکن ،براساس کدام معیار وعملکردی علی لطفی کارشناس مجرب ومتعهد وباهوشی می باشد که تو خبرداری ولی ما نه، ضمنا لطفی دو ماه درزمان دولت احمدی نژاد سرپرست بخشداری بوده است واتفاقاازنیروهای بی کیفیت می باشد که فقط به پشتوانه برادرش وباندآنها معاون فرمانداری گرمی شده ولاغیر،و….

ناشناس

تسلیت به مردم شهرستان گرمی

ناشناس

برای این برادر بزرگواراین انتصاب را تبریک وارزوی توفیق وموفقیت دارم

حسن

وای به حال دولت تدبیر و امید که هرکس پارتی دارد میاد پست دولتی میگیرد. و آینده این دولت از این انتصابات معلوم است که چی میشود و احمدی نزادی ظهور خواهد کرد.

شهروند

خدابخش جان ، آخه برادر این هم شد تدبیر !؟ که همه عزل ونصب ها فقط بر اساس روابط و فشارهای جانبی انجام می گیرد. عجب مردی هستی !

گرمی اوغلی

وقتی برادرش(ت-ل) با اون همه کب کبه نتونست بیش از شش ماه در مدیر کل سیاسی دوام بیاره جطور آقا را ( علی لطفی ) که حتی یک درصد مردم پارس اباد در هفت سال خدمتش نمیشناسن در شهرستان گرمی که قدمت فرمانداری ان بیش از شهرستان پارس ابادهست کاری انجام بده .اقای ارزنکی جرا دروغ میگی که با لیاقته روزی جواب خدا را جه خواهی دید سعی کنید منصفانه باشید حتی فرزند خودتان باشد.

محمدی گرمی

روزی برادرش با زیرکی تمام در زمان نماینده فعلی فرماندارگرمی شد و هیج حرکت مثیتی ندیدیم و حالا که آقای علی لطفی را حتی همشهریان خودش نگذاشتن بخشدار جعفرآباد بشود با هماهنگی و زیرکی توکل لطفی با نماینده فعلی از یک طرف و از طرفی رابطه بازی با بعضی افراد استانداری در جایگاه معاونت میذارن وای بحال ما گرمی ها و…

مغانی فردا

افسوس بر شهر ما با کدام معیار انتخاب شده هست حیف بر تصمیم گیرندکان دولت تدبیر و امید و …مگه متخصص و متعهد در فرمانداری گرمی نبو د ولی فکر کنم سهم آقای….باشد جرا؟

ناشناس

استاندار با این انتخاب بد واقعا کاریزما وشخصیت مدیریتی بسیار پایین خود را نشان داد وباید برکنارشود تا بیش ازاین آبروی دولت روحانی نرود

صالحی

خدا به ما هم یک لطفی بدهد از نوع توکل.توکل فقط مختص خانواده است .وای به حال دولت روحانی.استاندار و توکل لطفی باید از کلیه سمت های خود برکنار شوند.ما اهالی گرمی سالهاست داریم منفعت شخصی توکل را می دهیم

گرمی

سایت مغانه چرا نظر من چاپ نمی کنی؟چون پارس ابادی نیستم.اقای علیرضا کارشناس دلسوز مملکت شما چیکاره هستی در مورد گرمی نظر می دهی؟اقا علی لطفی هیچ توانمندی ندارد با پارتی برادرش معاون شده.اقای استاندار من چهارتا لیسانس بیکار در خانه دارم.این بود دولت تدبیر و امید؟توکل لطفی ققط به فکر خانواده اش هست یک نفر را پیدا کنید که این توکل لطفی سرکارش نذاشته باشد.اقای توکل سیر نشدی؟بترس از خدا.سایت مغانه تو را خدا چاپ کن این دفعه .این بود دولت تدبیر و امید؟اقا من پارتی ندارم چیکار کنم؟

ناشناس

چرا نظر من چاپ نمی کنید؟چون گفتم توکل لطفی سیر نمی شود.چون گفتم چهارتا لیسانس بیکار دارم و پارتی ندارم؟چطوری صدامون را برسانیم که علی لطفی با پارتی توکل شده معاون.توکل لطفی برای هیچکس هیچ کاری نمی کند فقط به فکر خودش هست.دولت تدبیر و امید ما را از دست توکل لطفی ها نجات بده.

همتی -گرمی

آقای ارزنگی شما را من بهتر میشناسم انسانی متدین و جسور و متعصب به منطقه مغان هستیدولی همان طور که دوستمان (گرمی اوغلی ) گفتن سعی کنید حقیقت را بنویسید و الکی از کسی تعریف نکنید شما روزنامه نگار هستید باید فقط و فقط واقعیت را بنویسیدو مابقی قضیه را خودتان بهتر از هرکسی میدانیدو …

ناشناس

مردم شهرستان گرمی باان انتصاب ضعیف که پشت صحنه ایی غیرباندبازی وفساد داردآماده مشکلات باشند وخداوند بهشون صبربدهد

ناشناس

واقعا تاسف بار است

حسین

آقای ارژنگی چه دلایلی باعث شده که شما از یه نفر که نه سابقه بخشداری داره نه معاونت نه تجربه کاری،از ایشان تعریف و تمجید میکنید!!!!!!
حتما کاسه ای زیر نیم کاسه ای هست!!!!
تحصل کرده های مملکت از بیکاری خانه نشین هستن یه جوری ازش تعریف و تمجید میکنی که من احساس میکنم که لیاقت ایشان در حد وزیر بوده.
تا جایی که ما اطلاع داریم این شخص بخاطر نفوذ برادرش در استانداری این پست را گرفته.

ضمـن تبــریک به اقای لطفـی بخاطرانتصــاب بجــاوشـایستـه ایشان درپست معاون فرمانداری شهرستان گرمی به اطلاع میرساند اقــای لطـفی ازکارمندان باسابقه فرمانداری شهرستان پارساباد و سرپرستی بخشداری تازه کند را نیزدرکارنامش داردبراش ارزوی موفقیت وسربلندی دارم.