امروز: سه شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 29 دسامبر 2013 12:04 | کد خبر : 2325 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

طرح تشدید کنترل واحدهای صنفی در پارس آبادمغان اجرا شد

پارس آبادمغان-ایرنا- فرمانده انتظامی پارس آباد از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی در این منطقه خبر داد. سرهنگ الیاس دلیر، به خبرنگار ایرنا، گفت: این طرح به مدت یک هفته و با هدف ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی صنوف از مظاهر علنی فساد و نهادینه کردن فرهنگ اسلامی، از سوی ماموران […]

5404

پارس آبادمغان-ایرنا- فرمانده انتظامی پارس آباد از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی در این منطقه خبر داد.

سرهنگ الیاس دلیر، به خبرنگار ایرنا، گفت: این طرح به مدت یک هفته و با هدف ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی صنوف از مظاهر علنی فساد و نهادینه کردن فرهنگ اسلامی، از سوی ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات شهرستان، به مورد اجرا گذاشته شد.

وی، افزود: در قالب این طرح، ماموران عمل کننده از 200واحد صنفی سطح شهر بازدید کردند که در این بین به متصدیان 50واحد به علت نقض قوانین و مقررات ابلاغی تذکر دادند.

وی، ادامه داد: در این طرح تعداد 10واحد صنفی متخلف شامل قهوه خانه، عطاری، ضایعات فروشی، کابینت سازی، به دلیل تخلفات مکرر و نادیده گرفتن قوانین، پلمب و از فعالیت صنفی متصدیان آنان جلوگیری شد.

دلیر، با قدردانی از همکاری و مشارکت خوب شهروندان ، از آنان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تخلف صنفی مراتب در اسرع وقت از طریق شماره تلفن 110 با پلیس در میان بگذارند.

 

اخبار مرتبط

نظرات