امروز: دوشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۸
زمان انتشار : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ | کد خبر : 10791 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

طرح بهسازی باند فرودگاه پارس آباد در دو ماه آینده تکمیل می شود+ تصاویر

رئیس فرودگاه پارس آباد مغان گفت: طرح تعریض و روکش باند فرودگاه این شهرستان در دو ماه آینده تکمیل و آماده بهره برداری می شود.

به گزارش روز چهارشنبه مغانه، مهدی سرگزی در بازدید جانشین و کارشناسان فرمانداری پارس آباد از پروژه های در حال اجرای این فرودگاه افزود: با اتمام عملیات بهسازی و توسعه باند، امکان نشست و برخاست هواپیمای ای تی آر در این فرودگاه فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۱۷میلیارد ریال اعتبار تا سال ۹۳ و در مرحله اول بهسازی باند فرودگاه پارس آباد هزینه شده است، ادامه داد: این پروژه هم اکنون با ۵۳میلیارد ریال اعتبار و با شتاب خوبی در دست اجراست.

وی از تجهیز فرودگاه این شهرستان به دو دستگاه ماشین آتش نشانی خبر داد و گفت: برای خرید و تجهیز این فرودگاه به ماشین های آتش نشانی و دوربین های مدار بسته در مجموع ۱۰میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

سرگزی از اختصاص ۱۰میلیارد ریال برای توسعه سالن ها، بهسازی اماکن و محوطه سازی جاده دسترسی داخل فرودگاه و زیباسازی نمای ورودی فرودگاه و خرید تجهیزات سرمایشی و گرمایشی خبر داد و بر محوطه سازی و مناسب سازی دیوار و ورودی فرودگاه تاکید کرد.

 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دلسوز مغان

اگر ۲ ماه به اتمام برسد واقعا جای تشکر و شکرگذاری باقیست….اما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از این حرفهای زیادی از مسئولان گفته شده است……