امروز: چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 26 فوریه 2014 6:54 | کد خبر : 3168 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

شبکه های دیجیتالی سیما در پارس آبادمغان قابل دریافت شد

معاون فرماندار پارس آباد گفت: کلیه شبکه های دیجیتالی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان مرزی قابل دریافت شد. احد احدزاده، عصرامروز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار مغانه، افزود: از زمان راه اندازی سامانه دیجیتال صداوسیما در پارس آباد تا کنون، 10شبکه دیجیتالی سیما در این منطقه قابل مشاهده بود که با ارتقا و […]

معاون فرماندار پارس آباد گفت: کلیه شبکه های دیجیتالی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان مرزی قابل دریافت شد.

احد احدزاده، عصرامروز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار مغانه، افزود: از زمان راه اندازی سامانه دیجیتال صداوسیما در پارس آباد تا کنون، 10شبکه دیجیتالی سیما در این منطقه قابل مشاهده بود که با ارتقا و توسعه این سامانه، امکان رویت تمامی20 شبكه تلويزيوني سراسري از طريق دستگاه هاي ديجيتال در مناطق شهری و روستایی این شهرستان فراهم شد.

وی ادامه داد: مردم مناطق شهری و روستایی این شهرستان می توانند با تهیه و نصب دستگاه مبدّل تلویزیون دیجیتال، برنامه های شبکه های مختلف رادیو و تلویزیون کشور را با کیفیت مطلوب و به صورت دیجیتال دریافت کنند.
به گفته وی با راه اندازی سامانه دیجیتال به خصوص تلویزیون دیجیتال، یکی از مهم ترین مطالبات و خواسته های مردم این منطقه مرزی برآورده شد.
او، با بیان اینکه پارس آباد در خط مقدم هجمه های فرهنگی دشمنان قرار دارد، اضافه کرد: افتتاح سیستم دیجیتال رسانه ملی، زمینه را برای خنثی سازی تهاجم فرهنگی بیگانگان و تقویت فرهنگ غنی ایرانی – اسلامی هموار کرده است.

 

اخبار مرتبط

نظرات