امروز: جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 07 سپتامبر 2013 10:18 | کد خبر : 499 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

شبکه تهیه و توزیع داروهای غیرمجاز در پارس آبادمغان منهدم شد

فرمانده هنگ مرزی پارس آباد گفت: ماموران هنگ مرزي این شهرستان یک باند نگهداري ، تهيه و توزيع داروهاي غير مجاز را متلاشي کردند. سرهنگ “اردشير جوانشير” در گفت و گو بامغانه، افزود: ماموران اطلاعات هنگ با بکارگيري منابع فعال خود در سطح شهر توانستند محل نگهداري و تهيه و توزيع داروهاي غير مجاز را […]

IMAGE11378554730419
فرمانده هنگ مرزی پارس آباد گفت: ماموران هنگ مرزي این شهرستان یک باند نگهداري ، تهيه و توزيع داروهاي غير مجاز را متلاشي کردند.
سرهنگ “اردشير جوانشير” در گفت و گو بامغانه، افزود: ماموران اطلاعات هنگ با بکارگيري منابع فعال خود در سطح شهر توانستند محل نگهداري و تهيه و توزيع داروهاي غير مجاز را در خيابان پزشکان اين شهرستان شناسايي کرده و پس از بررسي دقيق و صحت موضوع اعلامي بلافاصله با هماهنگي ماموران شبکه بهداشت و درمان و نماينده اماکن عمومي در محل اختفاي داروهاي غير مجاز که در انبار مخفي داروخانه شبانه روزي نگهداري و در اختيار مشتريان قرار مي گرفت حاضر شده و پس از تفتيش و بررسي، بيش از 29 هزار عدد انواع داروهاي غيرمجاز را کشف و ضبط كنند.
وی بیان داشت: در اين رابطه يک نفر دستگير و پس از تشکيل پرونده مقدماتي به همراه مواد مکشوفه تحويل مراجع قضايي شد و دستگيري اعضاي ديگر اين باند ادامه دارد.
7121

اخبار مرتبط

نظرات