امروز: چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 03 ژوئن 2014 9:40 | کد خبر : 4851 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

سیل به روستاهای اصلاندوز مغان خسارت وارد کرد

بارش بی سابقه باران همراه با توفان، شهر اصلاندوز و روستاهای تابعه را فراگرفت.

IMG_1087

به گزارش روز سه شنبه مغانه،شب گذشته ،بارش شدید باران در اصلاندوز علاوه بر ایجاد آبگرفتگی در برخی از محله های شهر، خسارت هایی را نیز به بخش کشاورزی و روستاهای این بخش وارد کرد.

لطفعلی زیادی، بخشدار اصلاندوز در بازدید از روستاهای آسیب دیده از سیلاب گفت:در جریان بارش شدید باران، مسیرهای تردد افراد و همچنین راه روستایی ،جاده مواصلاتی غرب دره رود و مزارع آسیب جدی وارد شده و از سویی دیگر باعث آبگرفتگی منازل و ایجاد سیلاب داخل روستای گدایلو شده است.

وی با بیان اینکه در سطح شهر هم بارش باران باعث آبگرفتگی خیابانها و مشکل رفت و آمد مردم و خودروها شده است، افزود:روستاهای گدایلو ،پلنگلو،ایدر ،بودجه و بران و روستاهای حاشیه دره رود گرفتار سیلاب شده و منجر به ورود آب به درون خانه ها و منازل ساکنین این روستاها شده است.

بخشدار اصلاندوز ضمن تقدیر و تشکر از حضور به موقع مدیریت بحران منطقه و کمک رسانان شهری و شهرستانی در محل وقوع سیل افزود: با اطلاع از به راه افتادن سیل در ناحیه شرق و غرب دره رود بلافاصله با تلاش اعضای شورای تامین ،معاون فرماندار شهرستان پارس آباد ،مدیریت بحران منطقه ،سپاه ناحیه عشایری ،نیروی انتظامی و شورای اسلامی روستاها ، دهیاران و اهالی مسیر سیل به رودخانه دره رود هدایت شد.

زیادی، در مورد میزان خسارت واردشده به مزارع کشاورزی و منازل هم گفت:میزان خسارت وارده از سوی ستاد بحران درحال بررسی است.

اخبار مرتبط

نظرات