امروز: شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 21 مه 2014 11:59 | کد خبر : 4625 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

سارق گوشواره دختر بچه‌ها در گرمی مغان دستگیر شد

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان اردبیل، زن سارقی که در شهرستان گرمی اقدام به سرقت گوشواره دختر بچه‌ها می‌کرد دستگیر شد.

n00261050-t

به گزارش مغانه به نفل از مشرق ،سرگرد حسن شریفی فرمانده انتظامی گرمی، گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت طلا و زیور آلات از دختربچه‌ها در شهر “گرمی” و ایجاد دلهره و نگرانی در بین خانواده‌ها، موضوع با حساسیت ویژه‌ای در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گرمی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته و تحقیقات گسترده پلیسی، ردپای زنی در این سرقت پیدا شد که با تشدید گشت‌های انتظامی این سارق دستگیر شد و به پلیس اگاهی انتقال داده شد.

وی با اشاره به کشف یک جفت گوشواره از این سارق اظهار داشت: سارق دستگیر شده در بازجویی‌های به عمل آمده به ۳ فقره سرقت طلا و زیور آلات اعتراف کرد و گفت با ایجاد طرح دوستی و کشاندن دختر بچه‌ها به جاهای خلوت اقدام به سرقت می‌کردم.

سرگرد شریفی، خانواده‌ها را به حفظ هوشیاری و توجه به هشدارهای پلیسی با هدف پیشگیری از سرقت‌های مشابه دعوت کرد و از آنها خواست: از آویختن طلا و زیور آلات غیر ضروری به کودکان که موجب جلب توجه سارقان است خودداری کنند.

اخبار مرتبط

نظرات