- پایگاه خبری تحلیلی مغانه آنلاین - http://moghanehonline.ir -

سارقان حرفه ای قطعات خودرو در پارس آباد به دام افتادند

سرهنگ پاسدار حسین بهمنی شامگاه چهارشنبه به خبرنگار مغانه گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در روزهای اخیر،عوامل پلیس آگاهی منطقه با اجرای طرح های پیشگیرانه، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح، کنترل صنوف، فعال سازی منابع و انجام کارهای اطلاعاتی، در عملیاتی ویژه موفق به دستگیری دو نفر از سارقان حرفه ای قطعات خودرو به هویت های معلوم و کشف اموال مسروقه شدند.

وی اضافه کرد: دستگیرشدگان که از سارقان سابقه هستند در بازجویایی اولیه به ۲۰فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در منطقه و فروش اموال سرقت شده به تعدادی مالخر اعتراف کردند.

وی ارزش اموال سرقتی کشف شده را حدود ۱۲۰میلیون ریال ذکر و بیان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضایی با صدور قرار وثیقه به میزان ۱۰میلیارد ریال روانه زندان شدند.

بهمنی با قدردانی از همکاری و تعامل خوب مردم با پلیس، از شهروندان خواست به محض مشاهده هرگونه موارد مشکوک و ضروری در زمینه های مختلف از جمله سرقت، قاچاق کالا ، مواد مخدر، نزاع و درگیری، شرارت، تصادفات و وقایع مهم انتظامی ، موضوع را سریعاً با شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اعلام کنند.

2 Comments (Open | Close)

2 Comments To "سارقان حرفه ای قطعات خودرو در پارس آباد به دام افتادند"

#1 Comment By رفتاری On ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ @ ۵:۵۹ بعد از ظهر

باعرض خسته نباشید، سه سال پیش ای سی یو ماشین ما رو هم به سرقت بردند که بچه های آگاهی بعد از پیگری سارقان را به دام انداختن ، ولی ما هنوز بعد از این همه مدت ما به قطعه دزدیده شده نرسیدیم.؟

#2 Comment By حامداصغری On ۱۳۹۴/۱۱/۲۲ @ ۹:۱۴ قبل از ظهر

از زحمات شبانه برادران نیروی انتظامی و آگاهی مخصوصا رئیس آگاهی سروان احدی کمال تشکر را داریم