امروز: جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 12 سپتامبر 2013 3:35 | کد خبر : 566 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

زنگ ایثار و مقاومت در مدارس پارس آباد مغان طنین انداز می شود

به گزارش روز پنجشنبه مغانه به نقل از آران مغان، علي حبيب پور اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده زنگ ایثار و مقاومت در آغازين روز از بازگشایی مدارس و همزمان با هفته دفاع مقدس در پارس آباد نواخته می‌شود.  وي، افزود: عزت و احترام مردم ایران اسلامی در دنیا مرهون فداکاریهای شهدا ، جانبازان […]

80109157-2513525

به گزارش روز پنجشنبه مغانه به نقل از آران مغان، علي حبيب پور اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده زنگ ایثار و مقاومت در آغازين روز از بازگشایی مدارس و همزمان با هفته دفاع مقدس در پارس آباد نواخته می‌شود.

 وي، افزود: عزت و احترام مردم ایران اسلامی در دنیا مرهون فداکاریهای شهدا ، جانبازان و ایثارگران می باشد و دانش آموزان باید با پیروی از شهدای والامقام و تلاش در عرصه کسب علم و دانش این راه را ادامه دهند.

 حبيب پور، آرامش و امنیت کنونی حاکم بر کشور را حاصل دلاورمردی‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام بیان کرد و افزود: رزمندگان 8 سال دفاع مقدس از جان و مال خود گذشتند تا ایران اسلامی سربلند و سرافراز باقی بماند.

 مدير آموزش و پرورش پارس آباد اظهار داشت: پاسداشت مقام شامخ شهیدان، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به دانش آموزان از مهمترین اهداف برگزاری این برنامه ها است.

 وي، با بیان اینکه دانش آموزان باید با هدف و برنامه‌ریزی آینده خود را رقم بزند، تصریح کرد: دانش آموزان می توانند با شناخت راه و داشتن بصیرت به اهداف خود در مراحل مختلف زندگی و تحصیل دست یابند.

اخبار مرتبط

نظرات