امروز: شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
زمان انتشار : 30 نوامبر 2013 8:00 | کد خبر : 1907 | چاپ این مطلب چاپ این مطلب

زندانیان در پارس آباد مغان در مزارع به کار گرفته شدند

سرپرست بازداشتگاه و مرکز اشتغال و حرفه آموزی پارس آباد مغان گفت: در دو ماه گذشته 196 مددجوی رای اشتغال زندان های استان اردبیل در مزارع کشت و صنعت مغان بکار گمارده شدند.  به گزارش ایرنا ، اکبرنژاد روز شنبه افزود: این زندانیان با انعقاد قراردادهایی با شرکت کشت و صنعت مغان برای فصل کاری […]

3acb99e970644d30b64b70e261d9ddaa

سرپرست بازداشتگاه و مرکز اشتغال و حرفه آموزی پارس آباد مغان گفت: در دو ماه گذشته 196 مددجوی رای اشتغال زندان های استان اردبیل در مزارع کشت و صنعت مغان بکار گمارده شدند.

 به گزارش ایرنا ، اکبرنژاد روز شنبه افزود: این زندانیان با انعقاد قراردادهایی با شرکت کشت و صنعت مغان برای فصل کاری پائیزه که فاز اول آن 48 روز کاری است در مزارع این شرکت و در مشاغل تخلیه و بارگیری ، حصر پای پدری ذرت ، ردیف چینی چغندر قند و برداشت زیتون در ازای پرداخت حق الزحمه مصوب اشتغال یافته اند.
وی با اشاره به ظرفیت بالای اشتغال زایی شرکت کشت و صنعت ، استفاده از این فرصت را برای افزایش کمی و کیفی اشتغال زندانیان استان مغتنم دانست.
وی با قدردانی از مساعدت های مدیران شرکت کشت و صنعت مغان بدلیل تسهیل اشتغال زندانیان در آن مجتمع افزود: سه قرارداد دیگر مربوط به هرس درختان ، نصب تله موش و پی چینی ذرت دانه ای منعقد شده و با شروع عملیات کاری این قراردادها برای بیش از یکصد نفراز مددجویان زمینه اشتغال ایجاد خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات